Аграрний тиждень. Україна
» » Нова процедура реєстрації унеможливить імпорт техніки
» » Нова процедура реєстрації унеможливить імпорт техніки
Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
Тваринництво
Відео

Нова процедура реєстрації унеможливить імпорт техніки


За перехідний період виробники техніки не встигнуть отримати необхідний для реєстрації сертифікат затвердження типу, що унеможливить нові поставки в Україну.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» стурбована Постановою Кабміну «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 694 і від 11 листопада 2009 р. № 1200», яку було ухвалено 15 листопада цього року. Документом регулюються питання щодо порядку реєстрації та введення в експлуатацію сільськогосподарських машин та техніки відповідно до Технічного регламенту.

Постановою виробників техніки зобов’язують протягом перехідного періоду, який закінчується у березні 2018 року, отримати сертифікат затвердженого типу відповідно до Технічного регламенту. Сертифікат видаватиметься на 5 років. Таким чином замість дерегуляції у системі сертифікації і зменшення бюрократичної складової, виробники техніки отримали завдання в найкоротший термін пройти процедуру затвердження типу відповідності.
 

Схожі новини
  • Перехід на європейську модель сертифікації сільгосптехніки
  • Реєстрацію сільгосптехніки виконуватиме Держпродспоживслужба
  • Агротехніку реєструватиме Держпродспоживслужба
  • Що спростить реєстрацію с\г техніки
  • Урядовий аграрний комітет поновив рада з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільгосптоваровиробників - В. Слаута

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.