Аграрний тиждень. Україна
» » Новорічна знижка на аналітику від наших партнерів - «ПроАгро Груп»!
» » Новорічна знижка на аналітику від наших партнерів - «ПроАгро Груп»!

Новорічна знижка на аналітику від наших партнерів - «ПроАгро Груп»!


Грудень. Місяць підведення підсумків і планування, місяць відпочинку від польових робіт і підготовки до нового року. Компанія «ПроАгро Груп» - надійний постачальник інформації та аналітики для аграрного бізнесу - розуміє, наскільки важливо менеджменту агропідприємства при розробці коротко- та середньостроковій стратегії розвитку володіти найсвіжішою і достовірною ринковою інформацією. Раніше компанія вже анонсувала майбутні зміни аналітичного видання ProAgro Analytics, після чого тижневик стане ще більш інформативним та оперативним. А ще «ПроАгро Груп» хоче зробити свої продукти доступнішими для всіх. Напередодні новорічних і різдвяних свят компанія повідомляє про святкову акцію!

Акція від «ПроАгро Груп» триватиме цілий місяць - з 10 грудня 2017 року по 10 січня 2018 року. Всі, хто в цей період оформить річну підписку на аналітичний тижневик ProAgro Analytics Basic, отримує унікальну новорічну знижку - 18%! Оформити передплату можна тут.

Нехай оновлений тижневик залишиться обов'язковим атрибутом початку тижня для кожного керівника. Потрібна, корисна і найсвіжіша інформація. Вивчайте агроринок разом з ProAgro Analytics і ефективно розвивайте свій бізнес!Схожі новини
  • Як правильно торгувати: маркетинг аграрної продукції
  • II Аграрна конференція "Транспортна логістика та склад".
  • II Аграрна конференція «Стратегії експорту: трейдинг і логістика»
  • Інновації для лідерів
  • У Києві відбудеться Українська Аграрна Конференція «Стратегії експорту: трейдинг та логістика»

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.