Аграрний тиждень. Україна
» » Ціна на м'ясо стабільно зростатиме
» » Ціна на м'ясо стабільно зростатиме
Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
Тваринництво
Відео

Ціна на м'ясо стабільно зростатиме


У структурі виробництва тваринницької продукції частка кормів складає до 70%, а вже в найближчий час, за прогнозами Асоціації тваринників України, ціни на кормові компоненти знову подорожчають.

Так, порівнюючи ціни першої декади квітня та другої декади травня, прогнозується наступне подорожчання кормових компонентів, що, як наслідок, вплине і на ціну на м'ясо. Окрім вже озвучених раніше факторів, що впливають на підвищення цін, наприклад, відсутність належної політики в попередженні та боротьби з АЧС, до проблеми додається і збільшення собівартості продукції тваринницького комплексу.

 

По білковій сировині:

 

По зерновим:

 

«Корми складають 60-70% собівартості одиниці тваринницької продукції ВРХ. Підвищення цін на них неминуче спричинить здорожчання цін на м'ясо», - зауважила Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України.

 

Вже, як повідомило agravery.com, корми для ВРХ різко подорожчали. Ціни на кормовий концентратний мікс за підсумками перших чотирьох місяців поточного року зросли рівно на третину, тобто на 32,9%. Але найбільшою проблемою є соняшниковий шрот. У поточному році ціни на нього підскочили на 80,2%. Як результат, у квітні індекс УМІ знизився відразу на 13,3%. Фермери-молочники вкрай стурбовані цією ситуацією.

 

Нагадаємо, що травневий шашлик у цьому році обійшовся у 1,5-2 рази дорожче, ніж минулого року.
 

Асоціація тваринників України

 
 

Схожі новини
  • Закупівельні ціни на зерно в Україні на 22 травня
  • Біржові ціни на зернові знизились, а на сою та соєвий шрот зросли
  • Біржові ціни на зернові, сою та соєвий шрот знизились
  • Біржові ціни на кукурудзу зросли, а на пшеницю, сою та соєвий шрот знизились
  • За рік "борщовий набір" подорожчав у 2-4 рази - Держкомстат

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.