Аграрний тиждень. Україна
» » ВИСТАВКА АГРО-2018 ВІДБУЛАСЯ
» » ВИСТАВКА АГРО-2018 ВІДБУЛАСЯ

  ВИСТАВКА АГРО-2018 ВІДБУЛАСЯ


  З 6 по 9 червня у Києві, на території «Експоцентру України», відбулася міжнародна агропромислова виставка АГРО-2018.

  Генеральним спонсором АГРО-2018 виступила компанія ТОТАЛ Україна, генеральним партнером – КУН-Україна, поштово-логістичним партнером – Укрпошта, спеціальним інформаційним партнером – журнал Пропозиція.


  Виставку відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

   

  В цьому році виставка АГРО-2018 святкувала поважний ювілей. Захід відбувався вже в 30-й раз, і організатори потурбувалися про те, щоб цьогорічна виставка запам’яталася усім учасникам та гостям.

  Насичена ділова програма АГРО-2018 включала цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці. Особливу увагу буде привернено до проблематики ринку землі, розвитку тваринницького комплексу, експортного напрямку, впровадженню ІТ-технологій у сільському господарстві, захисту і живленню рослин та до багатьох інших тем. Показово, що більшість доповідей та виступів ґрунтувалися на практичному досвіді вітчизняних та закордонних компаній.

  До виставкової програми АГРО-2018 входили відразу 12 спеціалізованих виставкових заходів, розподілених за галузевим принципом. Паралельно провадилася ціла низка додаткових спеціалізованих та розважальних заходів. Це Аукціон племінних тварин, тест-драйв автомобілів для аграрного сектору АГРО АВТО ШОУ, фестиваль кухонь народів світу Agro Food Fest та інші події. АГРО-2018 став рекордним за цілою низкою показників: кількістю учасників, кількістю відвідувачів, одиниць представленої продукції та географічним представництвом учасників.

  Спеціалізовані експозиції на заході були розташовані у різних павільйонах та різних майданчиках виставкової території, аби забезпечити зручне орієнтування для відвідувачів.

  Одне із чільних місць на виставці посів спеціальний Американський павільйон із компаніями-учасниками із США. Це переважно невеликі та середні виробники сільськогосподарської техніки та постачальники послуг, які пропонують найкращі аграрні технології, що використовуються в США. Експозиція працювала під егідою Американської комерційної служби, що суттєво полегшить налагодження ділових контактів із українськими компаніями.

  На заході були широко представлені компанії із інших країн та континентів. Окрім американської експозиції була масштабна участь компаній із Китаю, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Австрії та ін. Так само широко були представлені виробники із Індії, країн Африки та Близького Сходу. Це особливо важливо, враховуючи, що ці регіони є найважливішими експортними напрямками продукції для українського аграрного комплексу.

  Найбільша за площею та кількістю учасників експозиція - ЕкспоАгроТех. Тут було представлено усі види машин, агрегатів та обладнання, які використовуються у сільському господарстві. Це техніка, що використовується в рослинництві, тваринництві, елеваторне обладнання та багато іншого. Також на ЕкспоАгроТех було представлено широкий вибір запасних частин і комплектуючих до техніки, послуги від дилерських та сервісних організацій, напрямки реалізації техніки із напрацюванням та ін. Особливістю експозиції стало те, що в ЕкспоАгроТех брали участь фактично усі вітчизняні виробники сільгоспобладнання, чия продукція входить до урядової програми компенсації 25% вартості придбання. Тому фермери мали змогу відразу ж придбати на АГРО-2018 техніку із суттєвою знижкою.

  Спеціалізована виставка Агро-транспорт і логістика- була присвячена перевезенню вирощеного врожаю, мінеральних добрив, кормів для тварин та інших сільськогосподарських вантажів. Цей напрямок із кожним роком набуває дедалі більшої актуальності в агросекторі України.

  Експозиція Agro Build-Expo була зорієнтована на ще один важливий напрямок розвитку аграрної галузі нашої країни - спорудженню будівель сільськогосподарського призначення. Це ферми, зерносховища, ангари для техніки та інші об’єкти аграрної інфраструктури.

  Пов’язаною із Agro Build-Expo була тематична виставка EcoHouse, зорієнтована на розвиток технологій екологічного будівництва із використанням найсучасніших технологій.

  Традиційною окрасою виставки АГРО стала експозиція Animal’Ex, на якій були представлені провідні вітчизняні тваринницькі племінні господарства. Безпосередньо на Animal’Ex можна було оглянути елітну худобу як поширених, так і рідкісних порід та домовитися про її придбання, отримавши належну консультаційну підтримку. Також тут можна було ознайомитися із найсучаснішими технологіями тваринництва та оглянути широкий спектр обладнання, кормів і препаратів, що застосовуються в галузі.

  Спеціалізована виставка Біопаливо зорієнтована на тих аграріїв, які шукають шляхи зниження споживання енергоносіїв для сушіння зерна, опалення приміщень, освітлення тощо, прагнучи таким чином підвищити рентабельність роботи.

  Спеціалізована експозиція Рослинництво і агрохіміяприсвячена інноваційним препаратам та системам захисту посівів від бур’янів, шкідників та захворювань, а також оптимальним варіантам підживлення культурних рослин.

  Не менш цікавою для аграріїв стала виставка Organic, відвідавши яку відвідувачі мали змогу  ознайомитися із найсучаснішими екологічними технологіями вирощування сільськогосподарських культур з метою отримання чистої продукції, що має значно вищу вартість реалізації.

  Одним із найважливіших напрямків розвитку аграрного комплексу України сьогодні є галузь точних технологій, якій на АГРО-2018 було відведено окрему експозицію - Hi-Tech Agro. Тут були представлені системи контролю техніки, виробничих процесів, використання ресурсів, запобігання втратам і звичайно ж технології точного землеробства.

  Так само цікавою для тих господарств, які орієнтуються на найсучасніші технічні рішення стала експозиція Сучасний фермер.

  Спеціалізована виставка рибного господарства FishExpoспрямована на сучасні технології розвитку рибництва в Україні, своєю чергою експозиція ЕквіСвіт - Національна виставка конярства і кінного спорту стала корисною для тих відвідувачів, які розвивають цей напрямок у своїх господарствах.

  Цікавою для усіх відвідувачів АГРО-2018 був огляд та участь у тест-драйві спеціалізованих легкових автомобілів в рамках АГРО АВТО ШОУ. Це автомашини, які використовуються у сервісній справі, у дистрибуції, позашляховики для керівників господарств та агрономів, пікаи та інші моделі, потрібні в галузі. Захід включатиме і яскраву шоу-програму в стилі кантрі. В експозиції нових авто брали участь найбільш популярні в Україні. Головне, що усі відвідувачі АГРО АВТО ШОУ мали змогу провести тест-драйв на спеціально облаштованих ділянках - офф-роад полігоні та асфальтовій трасі на території парку ВДНГ. Випробувальна програма передбачала швидкісну змійку, перешкоди «схил-підйом» під кутами 30 та 25 градусів, подолання "колоди”, проїзд ділянок з ямами та крутосхилами під кутом 30 градусів.

  Відвідавши фестиваль страв кухонь народів світу Agro Food Festможна було продегустувати фермерські оригінальні продукти із натуральних складових, а також ознайомитися із особливістю кухні різних країн Азії, Америки, Європи та Сходу. До програми Agro Food Fest входили алея кухонь світу, майстер-класи із приготування страв, конкурси та розваги і жива музика. Для маленьких відвідувачів була дитяча зона з різноманітними розвагами. 

  Перший український Аукціон племінних тварин, який відбувся в рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» та спеціалізованої виставки Animal’EX покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинутий власний тваринницький бізнес.

  Кожен відвідувач отримав можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породи овець та кіз з документами, які підтверджують племінну цінність. Аукціон було проведено 8 червня. Ведучим заходу став кандидат сільськогосподарських наук, аналітик з питань розвитку підприємств з виробництва продукції тваринництва, доцент кафедри технологій у вівчарстві, технолог-проектант, що дасть здійснити по-справжньому якісні придбання худоби.

  Схожі новини
 • Розпочала роботу Агро-2017
 • Чим здивує «АГРО-2017»
 • Сьогодні відкриється XXIV Міжнародна агропромислова виставка "Агро-2012"
 • XXIV Міжнародна агропромислова виставка Агро – 2012
 • АГРО-2007

 • Додати комментар
  Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
Тваринництво
Відео

ВИСТАВКА АГРО-2018 ВІДБУЛАСЯ


З 6 по 9 червня у Києві, на території «Експоцентру України», відбулася міжнародна агропромислова виставка АГРО-2018.

Генеральним спонсором АГРО-2018 виступила компанія ТОТАЛ Україна, генеральним партнером – КУН-Україна, поштово-логістичним партнером – Укрпошта, спеціальним інформаційним партнером – журнал Пропозиція.


Виставку відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

 

В цьому році виставка АГРО-2018 святкувала поважний ювілей. Захід відбувався вже в 30-й раз, і організатори потурбувалися про те, щоб цьогорічна виставка запам’яталася усім учасникам та гостям.

Насичена ділова програма АГРО-2018 включала цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці. Особливу увагу буде привернено до проблематики ринку землі, розвитку тваринницького комплексу, експортного напрямку, впровадженню ІТ-технологій у сільському господарстві, захисту і живленню рослин та до багатьох інших тем. Показово, що більшість доповідей та виступів ґрунтувалися на практичному досвіді вітчизняних та закордонних компаній.

До виставкової програми АГРО-2018 входили відразу 12 спеціалізованих виставкових заходів, розподілених за галузевим принципом. Паралельно провадилася ціла низка додаткових спеціалізованих та розважальних заходів. Це Аукціон племінних тварин, тест-драйв автомобілів для аграрного сектору АГРО АВТО ШОУ, фестиваль кухонь народів світу Agro Food Fest та інші події. АГРО-2018 став рекордним за цілою низкою показників: кількістю учасників, кількістю відвідувачів, одиниць представленої продукції та географічним представництвом учасників.

Спеціалізовані експозиції на заході були розташовані у різних павільйонах та різних майданчиках виставкової території, аби забезпечити зручне орієнтування для відвідувачів.

Одне із чільних місць на виставці посів спеціальний Американський павільйон із компаніями-учасниками із США. Це переважно невеликі та середні виробники сільськогосподарської техніки та постачальники послуг, які пропонують найкращі аграрні технології, що використовуються в США. Експозиція працювала під егідою Американської комерційної служби, що суттєво полегшить налагодження ділових контактів із українськими компаніями.

На заході були широко представлені компанії із інших країн та континентів. Окрім американської експозиції була масштабна участь компаній із Китаю, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Австрії та ін. Так само широко були представлені виробники із Індії, країн Африки та Близького Сходу. Це особливо важливо, враховуючи, що ці регіони є найважливішими експортними напрямками продукції для українського аграрного комплексу.

Найбільша за площею та кількістю учасників експозиція - ЕкспоАгроТех. Тут було представлено усі види машин, агрегатів та обладнання, які використовуються у сільському господарстві. Це техніка, що використовується в рослинництві, тваринництві, елеваторне обладнання та багато іншого. Також на ЕкспоАгроТех було представлено широкий вибір запасних частин і комплектуючих до техніки, послуги від дилерських та сервісних організацій, напрямки реалізації техніки із напрацюванням та ін. Особливістю експозиції стало те, що в ЕкспоАгроТех брали участь фактично усі вітчизняні виробники сільгоспобладнання, чия продукція входить до урядової програми компенсації 25% вартості придбання. Тому фермери мали змогу відразу ж придбати на АГРО-2018 техніку із суттєвою знижкою.

Спеціалізована виставка Агро-транспорт і логістика- була присвячена перевезенню вирощеного врожаю, мінеральних добрив, кормів для тварин та інших сільськогосподарських вантажів. Цей напрямок із кожним роком набуває дедалі більшої актуальності в агросекторі України.

Експозиція Agro Build-Expo була зорієнтована на ще один важливий напрямок розвитку аграрної галузі нашої країни - спорудженню будівель сільськогосподарського призначення. Це ферми, зерносховища, ангари для техніки та інші об’єкти аграрної інфраструктури.

Пов’язаною із Agro Build-Expo була тематична виставка EcoHouse, зорієнтована на розвиток технологій екологічного будівництва із використанням найсучасніших технологій.

Традиційною окрасою виставки АГРО стала експозиція Animal’Ex, на якій були представлені провідні вітчизняні тваринницькі племінні господарства. Безпосередньо на Animal’Ex можна було оглянути елітну худобу як поширених, так і рідкісних порід та домовитися про її придбання, отримавши належну консультаційну підтримку. Також тут можна було ознайомитися із найсучаснішими технологіями тваринництва та оглянути широкий спектр обладнання, кормів і препаратів, що застосовуються в галузі.

Спеціалізована виставка Біопаливо зорієнтована на тих аграріїв, які шукають шляхи зниження споживання енергоносіїв для сушіння зерна, опалення приміщень, освітлення тощо, прагнучи таким чином підвищити рентабельність роботи.

Спеціалізована експозиція Рослинництво і агрохіміяприсвячена інноваційним препаратам та системам захисту посівів від бур’янів, шкідників та захворювань, а також оптимальним варіантам підживлення культурних рослин.

Не менш цікавою для аграріїв стала виставка Organic, відвідавши яку відвідувачі мали змогу  ознайомитися із найсучаснішими екологічними технологіями вирощування сільськогосподарських культур з метою отримання чистої продукції, що має значно вищу вартість реалізації.

Одним із найважливіших напрямків розвитку аграрного комплексу України сьогодні є галузь точних технологій, якій на АГРО-2018 було відведено окрему експозицію - Hi-Tech Agro. Тут були представлені системи контролю техніки, виробничих процесів, використання ресурсів, запобігання втратам і звичайно ж технології точного землеробства.

Так само цікавою для тих господарств, які орієнтуються на найсучасніші технічні рішення стала експозиція Сучасний фермер.

Спеціалізована виставка рибного господарства FishExpoспрямована на сучасні технології розвитку рибництва в Україні, своєю чергою експозиція ЕквіСвіт - Національна виставка конярства і кінного спорту стала корисною для тих відвідувачів, які розвивають цей напрямок у своїх господарствах.

Цікавою для усіх відвідувачів АГРО-2018 був огляд та участь у тест-драйві спеціалізованих легкових автомобілів в рамках АГРО АВТО ШОУ. Це автомашини, які використовуються у сервісній справі, у дистрибуції, позашляховики для керівників господарств та агрономів, пікаи та інші моделі, потрібні в галузі. Захід включатиме і яскраву шоу-програму в стилі кантрі. В експозиції нових авто брали участь найбільш популярні в Україні. Головне, що усі відвідувачі АГРО АВТО ШОУ мали змогу провести тест-драйв на спеціально облаштованих ділянках - офф-роад полігоні та асфальтовій трасі на території парку ВДНГ. Випробувальна програма передбачала швидкісну змійку, перешкоди «схил-підйом» під кутами 30 та 25 градусів, подолання "колоди”, проїзд ділянок з ямами та крутосхилами під кутом 30 градусів.

Відвідавши фестиваль страв кухонь народів світу Agro Food Festможна було продегустувати фермерські оригінальні продукти із натуральних складових, а також ознайомитися із особливістю кухні різних країн Азії, Америки, Європи та Сходу. До програми Agro Food Fest входили алея кухонь світу, майстер-класи із приготування страв, конкурси та розваги і жива музика. Для маленьких відвідувачів була дитяча зона з різноманітними розвагами. 

Перший український Аукціон племінних тварин, який відбувся в рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» та спеціалізованої виставки Animal’EX покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинутий власний тваринницький бізнес.

Кожен відвідувач отримав можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породи овець та кіз з документами, які підтверджують племінну цінність. Аукціон було проведено 8 червня. Ведучим заходу став кандидат сільськогосподарських наук, аналітик з питань розвитку підприємств з виробництва продукції тваринництва, доцент кафедри технологій у вівчарстві, технолог-проектант, що дасть здійснити по-справжньому якісні придбання худоби.

Схожі новини
 • Розпочала роботу Агро-2017
 • Чим здивує «АГРО-2017»
 • Сьогодні відкриється XXIV Міжнародна агропромислова виставка "Агро-2012"
 • XXIV Міжнародна агропромислова виставка Агро – 2012
 • АГРО-2007

 • Додати комментар
  Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.