Аграрний тиждень. Україна
» » На Херсонщині обговорили пріоритетні напрямки із запобігання захворювань бджіл та першочергові заходи при їх отруєнні
» » На Херсонщині обговорили пріоритетні напрямки із запобігання захворювань бджіл та першочергові заходи при їх отруєнні

На Херсонщині обговорили пріоритетні напрямки із запобігання захворювань бджіл та першочергові заходи при їх отруєнні


 26 лютого поточного року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбувся семінар-навчання на тему: «Пріоритетні напрямки із запобігання інфекційних, інвазійних захворювань бджіл. Профілактика та першочергові заходи при отруєнні бджіл».

Участь у заході взяли начальники районних, міжрайонних, міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, начальники районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, директори міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби, в.о. директора Херсонської регіональної державної лабораторії ім. проф. Ценковського Держпродспоживслужби України, члени Херсонської обласної спідки бджолярів, представники  громадських організацій, товаровиробники області та інші.

Учасники семінару–наради розглянули вимоги щодо застосування засобів захисту рослин, зокрема, використання засобів захисту рослин, санітарні правила щодо розташування пасік тощо.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко зазначив, що наразі ведеться робота з упорядкування та аналізу інформації щодо наявних в області самохідних і причіпних обприскувачів з метою упередження використання фермерами контрафактних пестицидів.

Під час наради присутні дійшли згоди щодо обов’язкового залучення державних фітосанітарних інспекторів в комісіях, які проводитимуть обстеження у випадках отруєння бджіл пестицидами.

Громадськістю області закликала присутніх до координації спільних дій у разі виявлення отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин на посівах сільськогосподарських культур.

Схожі новини
  • На Франківщині відбудеться семінар щодо основних вимог до здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі ЗЗР, насінням та садивним матеріалом
  • На Херсонщині обговорять пріоритетні напрямки із запобігання захворювань бджіл
  • Отруєння бджіл - неприпустимі явища, попередження яких є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників
  • На Херсонщині відбудеться семінар щодо вимог законодавства України в сфері захисту споживачів
  • На Буковині відбувся семінар щодо ветеринарно-санітарних вимог на птахівничих господарствах

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.