Аграрний тиждень. Україна
» » Українські тваринники зможуть експортувати продукцію до Боснії і Герцеговини
» » Українські тваринники зможуть експортувати продукцію до Боснії і Герцеговини

Українські тваринники зможуть експортувати продукцію до Боснії і Герцеговини


Українські тваринники зможуть експортувати продукцію до Боснії і Герцеговини

 25 квітня Держпродспоживслужба оприлюднила інформацію про підписання ветеринарного сертифікату з Боснією і Герцеговиною. Відтепер українські виробники зможуть здійснювати експорт продукції тваринництва до цієї країни.


“Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів та компетентний орган Боснії і Герцеговини погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт з України до Боснії та Герцоговини колагену для споживання людиною, добового молодняку птиці (за виключення безкілевих видів) та інкубаційних яєць птиці (за виключенням безкілевих видів). Детально ознайомитися з ветеринарними сертифікатами можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби в рубриці “Міжнародне співробітництво”, – йдеться у повідомленні компетентного органу.
 
Цього місяця Україна також підписала ветеринарний сертифікат на експорт яловичини до Саудівської Аравії. Раніше Україна погодила з цією країною такі ветеринарні сертифікати: Ветеринарний сертифікат на експорт птиці та продукції з неї (2017), Ветеринарний сертифікат на експорт перероблених харчових продуктів (2017), Додаток до Сертифіката на експорт перероблених харчових продуктів з України до Королівства Саудівської Аравії.
 
Meat-Inform

Схожі новини
  • Погоджено ветеринарні сертифікати для експорту продуктів харчування тваринного походження з України в Боснію і Герцеговину
  • Погоджений ветеринарний сертифікат для експорту яєць до Боснії і Герцеговини
  • Погоджено ветеринарний сертифікат на експорт яловичини до Саудівської Аравії
  • Українські яйця тепер і у Марокко
  • Українська яловичина поїде в Єгипет

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.