Аграрний тиждень. Україна
» » Фахівці Держпродспоживслужби та МОЗ обговорили хід програми «Доступні ліки»
» » Фахівці Держпродспоживслужби та МОЗ обговорили хід програми «Доступні ліки»

Фахівці Держпродспоживслужби та МОЗ обговорили хід програми «Доступні ліки»


Фахівці Управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби взяли участь у нараді, яка відбулась у Міністерстві охорони здоров’я України щодо вирішення проблемних питань, які виникають в процесі реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

З метою вирішення проблем з ціноутворенням на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, учасники обговорили ряд питань щодо внесення відповідних змін до законодавства.

Національна служба здоров’я  України повідомила про те, що виписано 1 060 033  електронних рецептів, 620 682 з них – вже відпущено. Електронна система охорони здоров’я має весь необхідний функціонал, НСЗУ готова відшкодовувати вартість лікарських засобів, які відпускаються за електронними рецептами в програмі «Доступні ліки».

Учасниками обговорення також стали Національна служба здоров’я України, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, ДП «Електронне здоров’я», ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата», ГС «Всеукраїнська фармацевтична спілка «ФАРМУКРАЇНА» та інші профільні аптечні асоціації.

Схожі новини
  • Проект ЄС щодо вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні підбив підсумки роботи за квартал
  • Оновлено формат Урядової програми «Доступні ліки»
  • 12.04.2019 на Херсонщині відбудеться круглий стіл щодо ціноутворення при реалізації медпрепаратів в рамках урядової програми «Доступні ліки»
  • Держпродспоживслужба та ЄБА обговорили актуальні питання ветеринарної галузі
  • При перевірках аптечних закладів Держпродспоживслужба зафіксувала завищення цін

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.