Аграрний тиждень. Україна
» » Інформація про спалах на гостру кишкову інфекцію серед населення після відвідування кафе «Рандеву» м. Ковель Волинської області
» » Інформація про спалах на гостру кишкову інфекцію серед населення після відвідування кафе «Рандеву» м. Ковель Волинської області

Інформація про спалах на гостру кишкову інфекцію серед населення після відвідування кафе «Рандеву» м. Ковель Волинської області


За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Волинської області 12.05.2019 зареєстровано спалах на гостру кишкову інфекцію після відвідування кафе «Рандеву» (ФОП Омелянюк Л.П.) м. Ковель Волинської області, внаслідок чого постраждало 17 осіб, у тому числі двоє дітей.

Госпіталізовано до інфекційного відділення 15 осіб із попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт, сальмонельоз?». Двоє осіб перебувають на амбулаторному лікуванні.

Постраждалі відвідували різні заходи у кафе «Рандеву».

Так, після святкування хрестин захворіло 14 осіб, у тому числі двоє дітей, після весілля – дві особи. Також захворів один працівниця кафе.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалаху фахівці Головного управління розпочали проведення санітарно-епідеміологічного розслідування спалаху та інспектування закладу громадського харчування з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

Під час обстеження встановлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

За результатами розслідування ФОП Омелянюк Л.П. надано 2 приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.

11.06.2019 Головне управління видало розпорядження щодо тимчасового припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів та/або кормів строком на 10 робочих днів.

На ФОП Омелянюк Л.П. 12.06.2019 складено протокол про правопорушення та винесено постанову про накладання адміністративного стягнення.

Заклад громадського харчування кафе «Рандеву» ФОП Омелянюк Л.П. зареєстровано в Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Про ситуацію, що склалася поінформовано органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи.

Правоохоронні органи 12.06.2019 відкрили кримінальне впровадження за фактом вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України.

Заходи державного нагляду (контролю) у закладі громадського харчування кафе «Рандеву» упродовж 2018-2019 років не проводились.

Схожі новини
  • Оновлена інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед гостей на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові
  • Інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед гостей на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові
  • Заходи, що вживаються Держпродспоживслужбою внаслідок захворювання на ГКІ у позаміському оздоровчому таборі «Буковинка» с. Репужинці Чернівецької області
  • Оновлена інформація про спалах захворювання на ГКІ серед дітей, який імовірно пов’язаний із продукцією Хмельницької дитячої молочної кухні станом на 05.04.2019
  • Про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед дітей в школі міста Дніпро станом на 14.03.2019

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.