Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Аграрний фонд припинив користуватися послугами „комор”
АТУ»Новини»Аграрний фонд припинив користуватися послугами „комор”

Аграрний фонд припинив користуватися послугами „комор”

13 вересень, Розділ Новини, переглядів 4 919

В поточному маркетинговому році Аграрний фонд проводить політику жорсткого відбору зерносховищ та посилює вимоги до зернових складів, які можуть надавати послуги зі зберігання зерна державного інтервенційного фонду. Складено перелік рекомендованих для співпраці сертифікованих зернових складів. Ця робота ведеться із залученням обласних державних адміністрацій.
Так, обов’язковими для дотримання є наступні вимоги, що висуваються до зерносховищ:
 можливість відвантаження не менше 6 вагонів;
 наявність ємностей для зберігання зерна місткістю не менше 25 тис. тонн;
 
З метою усунення випадків нестач та псування державних запасів зерна, укладання договорів зберігання зерна державного інтервенційного фонду відбувається лише за наявності письмового звернення обласної державної адміністрації та надання нею гарантій щодо дотримання умов якісного зберігання зерна рекомендованих складах.
 
 
Аграрний фонд посилив роботу з боржниками
 
Протягом останнього кварталу Аграрним фондом за рахунок оперативного втручання, в тому числі органів прокуратури та судів, повернуто державних коштів, що було віднесено до безнадійної заборгованості на суму 50 млн. гривень.





Схожі новини
  • Аграрний фонд отримав сотні мільйонів від продажу пшениці на біржі.
  • Аграрії поставили на елеватори 470 тисяч тонн зерна за форвардними контрактами
  • Кабмін вирішив продати 300 тис. т зерна з Аграрного фонду за ціною не менше 2,1 тис. грн за тонну
  • Залишки зернових та олійних культур на складах складають понад 4 млн тонн
  • Інтервенційний фонд поповнився зерном нового врожаю

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.