Про це стало відомо 31 липня 2019 року під час прес-конференції департаменту Agricultural Solutions BASF Україна.
Щорічно компанія інвестує близько 180 млн грн в проведення практичних випробувань, залучає до співпраці наукові установи і провідні аграрні господарства України, проводить дослідження локальної дії препаратів в різних погодно-кліматичних умовах нашої країни.
Крім регулярних інвестицій в дослідження технологій перед їх запуском на ринок, компанія BASF щорічно вкладає близько 3 млн грн в утилізацію тари.
«Ми вперше проаналізували внесок компанії не тільки в сільське господарство, а й в економіку України. Наші інноваційні рішення не тільки спрощують аграрний бізнес, а й знижують пестицидне навантаження без шкоди для врожаю», — прокоментував Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.
За результатами другого кварталу 2019 року департамент Agricultural Solutions BASF показав зростання прибутку по всьому світу, в тому числі в Східній Європі. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, продажі департаменту Agricultural Solutions BASF в світі виросли на 38%.
«Перш за все, на зростання продажів підрозділу вплинула покупка активів і частини бізнесу Bayer в серпні 2018 року. І ми продовжуємо опанувати нові сегменти аграрного ринку. — прокоментував Лівіо Тедескі, Перший віце-президент департаменту Agricultural Solutions BASF в країнах Європи, Середнього Сходу, Африки та СНД. Для України стане важливим наше партнерство з французькою насіннєвою компанією Euralis Semences. Підписаний в червні цього року дистриб'юторський договір, дозволить BASF вийти на ринок насіння соняшнику, а ця культура — одна з ключових для України».
«Як міжнародний хімічний концерн, компанія BASF бачить в Україні не тільки аграрний потенціал. Ми бачимо його також в харчовій і хімічній промисловості, у видобутку корисних копалин, нафти і газу. Працюючи в цих галузях ми не тільки збільшимо прибуток компанії, але і створимо більше можливостей для українців і додаткову цінність для української економіки», — підкреслив Тіберіу Діма, Генеральний директор BASF України та Керівник групи країн Східної Європи.
Довідка:
Структура бізнесу BASF складається з шести основних сегментів: хімікати, функціональні матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. За підсумками 2018 року обсяг продажів BASF склав понад 63 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), а також як Американська депозитарна розписка (BASFY) в США.
agravery.com