Аграрний тиждень. Україна
» » Україна й Туреччина обговорюють можливість створення зони вільної торгівлі
» » Україна й Туреччина обговорюють можливість створення зони вільної торгівлі

Україна й Туреччина обговорюють можливість створення зони вільної торгівлі


Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції за результатами переговорів з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, повідомив Офіс президента.

«Ми домовилися про подальше розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці. Обсяги нашої двосторонньої торгівлі у 2018 році склали понад $4 мілрд. І я впевнений, що це далеко не межа нашого потенціалу», – сказав Володимир Зеленський.

 

Ердоган зі свого боку зазначив, що під час двосторонньої зустрічі він і Володимир Зеленський обговорили всі аспекти турецько-українських відносин.

«Ми переглянули кроки, які маємо зробити на шляху розвитку торговельно-економічної співпраці. Нарешті настав час фіналізувати переговорний процес щодо укладення Угоди про вільну торгівлю, перемовини щодо якої тривають вже багато років», – сказав Президент Туреччини.

Він повідомив, що товарообіг між Україною та Туреччиною може сягнути $10 млрд. На переконання турецького президента, досягнення цієї мети цілком реальне.

«Ми домовилися з паном Зеленським пришвидшити діяльність, спрямовану на інвестиції в інфраструктуру та будівництво. Крім того, обмінялися точками зору щодо того, яким чином зможемо підвищити рівень інвестицій шляхом розв’язання деяких проблем, які спільні кроки можемо зробити для надання імпульсу економічному розвитку наших стосунків», – сказав Реджеп Таїп Ердоган, зауваживши, що темою перемовин також була співпраця у безпековій сфері.

Нагадаємо, Зеленський назва термін створення ринку землі в Україні.

agravery.com

Схожі новини
  • Україна й надалі буде нарощувати експорт до Туреччини
  • Україна та Туреччина готові поглиблювати інвестиційні та торговельно-економічні зв’язки
  • Україна та Росія домовилися розширити двосторонню торгівлю сільгосппродукцією
  • В'єтнам та Україна активізують переговори щодо створення зони вільної торгівлі
  • Кабінет Міністрів схвалив підписання Протоколу до Угоди про вільну торгівлю між урядами України та Таджикистану

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.