Аграрний тиждень. Україна
» » На Полтавщині знищать заарештовану плантацію маку
» » На Полтавщині знищать заарештовану плантацію маку

На Полтавщині знищать заарештовану плантацію маку


Про це повідомляє npu.gov.ua.

«Півтора місяця ми боролися в Октябрському суді Полтави за отримання рішення про знищення незаконного посіву. За цей час нам двічі відмовляли та більше семи разів переносили дату проведення засідання. Неодноразово пропонували слідству передати «під зберігання» поле стороннім організаціям. І тільки вчора, нарешті, Апеляційний суд Полтавської області надав постанову поліції щодо негайного знищення цього посіву», — розповідає Сергій Князєв.

Незібраний урожай на маку, що виростив фермер арештувала поліція наприкінці липня. Як твердив фермер — мак вирощували на продаж, як начинку для пиріжків. Проте відповідних документів та дозволів на вирощування маку господарство не мало.

На сьогодні відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Керівництву господарства загрожує до семи років позбавлення волі.

agravery.com

Схожі новини
  • Фермер вирощував коноплю поміж соняшником
  • У фермера заарештували врожай маку на 7 млрд гривень
  • Працівники Одеської залізниці можуть потрапити за грати за крадіжки зерна з вагонів
  • У Києв зі складу вкрали дві тонни горіхів кеш'ю
  • На Дніпропетровщині чиновник "подарував" насіння на 5,8 млн грн

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.