Аграрний тиждень. Україна
» » На Волині пасічники отримали держпідтримку
» » На Волині пасічники отримали держпідтримку

На Волині пасічники отримали держпідтримку


Про це повідомляє prokovel.com.

У почерговому порядку представники комісій розглянули пакети документів мешканців району, котрі вирішили скористатися фінансовою підтримкою за тими чи іншими аграрними напрямками.

Зокрема, заступник начальника управління — начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай проінформувала, що з метою розвитку в районі галузі бджільництва та фінансової підтримки бджолярів щорічно з районного бюджету виділяються кошти, що регламентується Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю.

Тож, наразі з метою отримання дотації звернулося 12 громадян - власників бджолосімей, які надали необхідні документи. Відтак, прийнято рішення про виділення пасічникам коштів, загальною сумою 15 300 грн.

 Розглянуті були заяви та документи, подані власниками ОСГ, які отримують три і більше корів і мають намір отримати відповідну дотацію, котра передбачена і обласною, і районною програмами підтримки АПК. Усім 13-ом власникам особистих селянських господарств, які загалом утримують 46 корів, було розподілено кошти у сумі 6900 грн із кожного з бюджетів.
 

agravery.com

Схожі новини
  • До Мінагрополітики надійшло 1 215 заяв та документів на отримання дотацій за утримання корів
  • На Львівщині виплатять 7033,25 тис. грн. дотацій за утримання молодняку ВРХ
  • Дотація на молодняк ВРХ виплачується вчасно
  • Волинські аграрії за півроку виробили сільськогосппродукції на 1 млрд 406 млн. грн.
  • На розвиток бджільництва у Волинській області спрямують 1,5 млн. грн

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.