Аграрний тиждень. Україна
» » SOS: В морпорту «Ніка-тера» стався нещасний випадок
» » SOS: В морпорту «Ніка-тера» стався нещасний випадок

SOS: В морпорту «Ніка-тера» стався нещасний випадок


Про це йдеться у повідомленні компанії.

В компанії відмітили, що в даний час за фактом інциденту комісією, що складається з представників контролюючих органів, проводиться спеціальне розслідування. 

«Колектив морського порту "НІКА-ТЕРА" щиро співчуває рідним і близьким загиблого у зв'язку з непоправною втратою. Другому постраждалому надається необхідна медична і матеріальна допомога адміністрацією підприємства і працівниками», — йдеться у повідомленні.

Довідка:

Портовий термінал «Ніка-Тера» включає дві компанії: ТОВ «МСП Ніка-Тера», що входить в холдинг OSTCHEM (об'єднує групу компаній азотної хімії Group DF) і ТОВ «Зерновий термінал Ніка-Тера» ― компанія зі 100% іноземними інвестиціями, належить АТRO Corporation Ukraine , її власник ― індус Шафіат Собхана. Загальна потужність одночасного зберігання зернового терміналу ― 210 тис. тонн. Зерновий комплекс підприємства експлуатується з 2009 року. Спеціалізується на перевалці пшениці, кукурудзи, ячменю.

agravery.com

Схожі новини
  • Порт «НІКА-ТЕРА» перевалив свій перший мільйон тонн вантажів у 2019
  • Названі порти України, які найбільше перевалили вантажів у 2018 році
  • "МСП Ніка-Тера" планує будівництво складів для шроту
  • «Ніка-Тера» приєднався до боротьби з АЧС
  • АТRO Corporation Ukraine завершает возведение зернового терминала в порту «Ника-Тера»

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.