Про це пише BBC Україна.
Головною причиною загибелі цих бджіл стало використання пестицидів, що містять продукти, заборонені в Європі, наприклад, неонікотиноїди та фіпроніл. З квітня 2018 року у ЄС майже повністю заборонені неонікотиноїди через їх згубну дію на бджіл. Але Бразилія не підтримує цю ініціативу. Навпаки, у 2018 році країна скасувала обмеження на пестициди, попри опозицію екологів, які назвали це рішення «отруйним законопроєктом».
За даними Greenpeace, використання пестицидів у Бразилії збільшилось, оскільки в останні три роки у країні зареєстрували 193 продукти, що містять хімічні речовини, заборонені в ЄС.
Проблема масової загибелі бджіл є актуальною для всього світу. Так, українські бджолярі втратили 120 млн грн прибутку через загибель комах.
У США пасічники втратили чотири з 10 своїх колоній медоносних бджіл за останній рік, найгірший випадок за всю історію спостережень.
У Росії 20 регіонів повідомили про масову загибель бджіл, і чиновники також попередили, що це може призвести до зменшення виробництва меду на 20%.
У Південній Африці в листопаді 2018 року загинуло щонайменше мільйон бджіл, в чому звинувачують використання пестицидів з фіпронілом.
Також Канада, Мексика, Аргентина та Туреччина, також повідомили про масову загибель бджіл за останні 18 місяців.
Нагадаємо, нападнику на Дніпропетровського фермера оголосили про підозру.
agravery.comИспользование специальной техники для сельскохозяйственных задач позволяет повысить качество и сохранность сухих
Докладніше