Про це повідомляє прес-служба організаторів.
Близько 300 зареєстрованих учасників, котрих цікавить українське молочарство, цілий день слухали лекції експертів, знайомилися з новітніми технологіями, останніми розробками галузі, а також обмінювалися думками та досвідом.
Першим до гостей Національного Дня Ферми звернувся генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко:
«Це вже другий Національний день ферми на нашому підприємстві. Перший відбувся в 2014 році з того часу ми багато чого реконструювали і побудували. На сьогодні наша підприємство має статус двох племзаводів. Перший - української червонорябої. Ми займаємо другі місця з цією худобою по Україні. Віднедавна отримали статус племзаводу і по українській чорнорябій породі. Тому окрім виробництва молока, займаємося відтворенням. Реалізуємо худобу як в Україні, так і закордоном».
Звернувся до гостей заходу і Андрій Дикун, голова Всеукраїнської аграрної ради.
«Радий вітати усіх. Хочу подякувати присутнім аграріям, які замаються молочарством і вірять у цю справу. Сьогодні найважчий період для молочної галузі: заводи закриваються, поголів’я продовжує скорочуватися. Все це відбувається на фоні чуток про відкриття ринку землі. Однак, я особисто бачу у молочній галузі України дуже великий потенціал. Більше того: дослідження міжнародних організацій, в тому числі і світового банку, говорять про те, що іншого місця у світі, де є потенціал для збільшення виробництва якісного молока, ніж Україна, – немає!»
Варто відзначити, що генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко, директор підприємства Тетяна Ляшенко та 4 працівники господарства отримали відзнаки від Міністерства аграрної політики та продовольства України за вагомий внесок у розвиток молочної галузі!
Захід організатори присвятили детальному вивченню алгоритму заготівлі грубих кормів «з поля до кормового столу». Традиційно, програму поділили на два блоки: теоретичний та практичний. Під час лекційної програми провідні експерти галузі говорили про якісну техніку, заготівлю кормів, раціон та здоров’я тварин.
agravery.comПодальший розвиток АПК потребує створення інноваційних технологій виробництва, післязбиральної обробки та зберігання
Докладніше