Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд удосконалив державний контроль щодо імпорту харчової продукції та кормів
» » Уряд удосконалив державний контроль щодо імпорту харчової продукції та кормів

Уряд удосконалив державний контроль щодо імпорту харчової продукції та кормів


Уряд удосконалив державний контроль щодо імпорту харчової продукції та кормів

9 жовтня на засіданні Уряду схвалено постанову про затвердження Порядку встановлення спеціальних умов імпорту харчових продуктів та кормів, якою запроваджується ризик орієнтований підхід до введення обмежень на ввезення (пересилання) на митну територію України вантажів, підконтрольних Держпродспоживслужбі.

Затверджений Порядок чітко визначає умови, за яких можуть бути введені обмеження (спеціальні умови) імпорту та які саме. При цьому рішення про встановлення та скасування спеціальних умов імпорту приймає не компетентний орган, що здійснює контроль, як це було до затвердження Порядку, а орган, що формує політику в галузі (Мінекономіки).

Затвердження Порядку сприятиме підвищенню ефективності державного контролю за переміщенням через кордон України харчових продуктів та кормів, усуненню чи зменшенню рівня загрози, пов’язаного із ризиком наявності небезпечного фактору у вантажі, що ввозиться (пересилається) на митну територію України та усуненню зайвих перешкод при здійсненні імпорту.

ІЦ УАК за матеріалами minagro

agroconf.org

Схожі новини
  • Уряд затвердив Порядок встановлення спеціальних умов імпорту харчових продуктів та кормів
  • Міжнародний День Свиноферми: виробники обговорять нові правила імпорту тварин
  • Україна імпортуватиме живих тварин та продукцію тваринництва за новими міжнародними правилами – оприлюднено наказ Мінагрополітики
  • Нові вимоги до імпорту тварин та м’яса затвердили в Мінагрополітики
  • Затверджено нові вимоги до імпорту в Україну тварин та продукції

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.