Аграрний тиждень. Україна
» » "Укрлендфармінг" прийняв на зберігання понад 1,2 млн тонн зерна
» » "Укрлендфармінг" прийняв на зберігання понад 1,2 млн тонн зерна

"Укрлендфармінг" прийняв на зберігання понад 1,2 млн тонн зерна


"Укрлендфармінг" прийняв на зберігання понад 1,2 млн тонн зерна

Елеватори агрохолдингу "Укрлендфармінг" прийняли на зберігання понад 1,2 млн тонн зернових, зернобобових та олійних культур урожаю 2019 року.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на РБК-Україна, зараз на полях агрохолдингу зібрані практично всі культури, крім кукурудзи.

Як розповів Володимир Сущенко, заступник генерального директора з питань зернозберігання і комбікормового виробництва групи компаній "Укрлендфармінг", станом на 16 жовтня до елеваторів компанії завантажили понад 1,2 млн тонн зернових, зернобобових та олійних культур як власного виробництва, так і від сторонніх поклажодавців.

"Якщо точніше - 1 млн 213 тис. тонн в заліковій вазі. Збір проходив відповідно до планового графіка. Звичайно, цьому сприяли і погодні умови. А головне - належна підготовка елеваторних комплексів до збирального сезону. Зараз найбільші в мережі "Укрлендфармінг" елеватори "Агротерминал Констракшин" і "Елеватор Агро" цілодобово приймають 11 тисяч тонн зернових кожен. Збиральна кампанія триває", - сказав він.

Довідка. "Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів країни, займається вирощуванням зернових та олійних культур, виробництвом насіння, тваринництвом, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в більш ніж 600 населених пунктах 22 областей України.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • Власне насіння обходиться "Укрлендфармінг" в 4-5 разів дешевше за покупне
  • "Укрлендфармінг" завершив сівбу пшениці
  • Мережа елеваторів «Укрлендфармінгу» прийняла понад півмільйона тонн зернових нового врожаю
  • Елеватори "Укрлендфармінгу" прийняли на зберігання понад півмільйона тонн зерна
  • Новини компаній: Ukrlandfarming інвестував близько $1 млн в очисні системи елеваторів

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.