Аграрний тиждень. Україна
» » Grain Alliance запустив новий пункт навантаження зерна в Яготині
» » Grain Alliance запустив новий пункт навантаження зерна в Яготині

Grain Alliance запустив новий пункт навантаження зерна в Яготині


Grain Alliance запустив новий пункт навантаження зерна в Яготині

Компанія Grain Alliance (Баришівська зернова компанія) відкрила новий пункт навантаження зерна на підприємтсві "Агросвіт" в місті Яготин Київської області.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, раніше на його місці був пустир. Grain Alliance збудувала новий об’єкт і проклала гілку залізничної колії майже з нуля.

Пункт складається з точки прийомки зерна автомобільним транспортом і точки навантаження у вагони. Також тут наявна пультова, лабораторія, складське приміщення і два силоси на більш ніж 1 тис. тонн одночасного зберігання.

"Раніше ми навантажували вагони зерном з допомогою мобільного наземного перевантажувального бункера "Ковчег". Новий пункт дав змогу пришвидшити відвантаження збіжжя на 1 годину - з 1 год 40 хвилин до 40 хвилин. Найближчим часом підприємство планує розпочати маршрутні відправки", - зазначив інженер "Агросвіту" Віктор Краснюк.

Крім того, в майбутньому "Агросвіт" планує відвантаження не тільки зерна власного виробництва, а й збіжжя від сторонніх агровиробників, що дозволить збільшити ефективність нового пункту.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • "Агросвіт" Баришівської зернової компанії прийняв на зберігання 25 тис. тонн кукурудзи
  • Grain Alliance запустила ще одну точку з приймання зерна на Баришівському ХПП
  • Пирятинський елеватор Grain Alliance планує збільшити оборотність
  • Grain Alliance розпочав збирання сої
  • Пирятинський елеватор Grain Alliance прийняв понад 7 тис. тонн соняшнику

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.