Аграрний тиждень. Україна
» » Виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня
» » Виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня

Виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня


Виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня

Комісія Міністерства аграрної політики не змогла у вересені 2019 р. розглянути документи, подані агровиробниками за програмою отримання часткового відшкодування вартості тваринницьких об'єктів та об'єктів із зберігання та переробки зерна.

Про це йдеться у повідомленні Інформкційно-аналітичного порталу АПК України.

Як відомо, відповідно до Порядку використання коштів суб'єкти господарювання подають заявки та відповідні документи тричі на рік (травень, вересень, грудень).

«У зв'язку з відсутністю кворуму комісії Мінагропроду у вересні місяці, документи, надіслані для отримання державної підтримки за вказаними напрямами у період з 5 травня по 5 вересня, не були розглянуті», — пояснюється у повідомленні.

Третій період приймання заявок та документів до них за цими напрямами підтримки триває до 5 грудня, а наступне чергове засідання комісії відбудеться з 5 по 15 грудня поточного року.

«На цьому засіданні будуть розглянуті усі документи, які надійшли до 5 вересня і ще надійдуть до 5 грудня», — додає урядовий портал.

Крім того, до 5 листопада триває прийом документів для отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин та генетичних ресурсів. Засідання комісії відбудеться з 5 по 15 листопада.

ІЦ УАК за матеріалами AgroPortal

agroconf.org

Схожі новини
  • Держпідтримка тваринництва-2019: продовжується приймання та розгляд документів для виплати часткового відшкодування вартості об’єктів та племінних ресурсів
  • За закуплених племінних тварин та генетичні матеріали сплачено 57,5 млн грн держдотацій
  • Власники молодняка великої рогатої худоби отримають 129 млн грн дотацій
  • До Мінагрополітики надійшло 1 215 заяв та документів на отримання дотацій за утримання корів
  • Отримати відшкодування коштів за будівництво тваринницьких комплексів стало легше

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.