Аграрний тиждень. Україна
» » Земельний кадастр заповнений на 73%, – Тарас Висоцький
» » Земельний кадастр заповнений на 73%, – Тарас Висоцький

Земельний кадастр заповнений на 73%, – Тарас Висоцький


Земельний кадастр заповнений на 73%, – Тарас Висоцький

На засіданні робочої групи з земельних питань представлено Урядовий концепт державної політики щодо удосконалення прав громадян вільно розпоряджатися своїм майном (земельними ділянками) та актуальний стан справ по відкритості кадастрів та їх наповненню.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

«Зараз кадастр наповнений на 73% і триває процес відкриття даних, зокрема за вересень-жовтень публічними стали ряд нових шарів і 100% рішень територіальних органів та висновків про розгляд проектів землеустрою», – повідомив він.

Також була представлена ​​Національна інфраструктура геопросторових даних (НІГД). Ця система буде об'єднувати інформацію про різні об'єкти в єдиній картографічній основі. З її допомогою органи і громадяни зможуть отримати якісні онлайн сервіси.

Основні принципи НІГД:всі просторові і метадані є відкритими, безкоштовними і у вільному доступі;просторові дані публікуються в тому вигляді і тому рівні якості, в якому вони були створені;адміністратор збирає метадані, адмініструє геопортал ніде і забезпечує зручний пошук даних;власники даних зобов'язані оприлюднювати свої просторові дані на своїх сайтах і геопорталів.

ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні

agroconf.org

Схожі новини
  • До 1 серпня 2020 року всі сільгоспземлі будуть внесені в Держгеокадастр – уряд
  • В Мінекономрозвитку України відповідальним за аграрну політику призначено Тараса Висоцького
  • За розвиток агрополітики в Україні відповідатиме Тарас Висоцький
  • Земельний кадастр – основа для інтеграції інших кадастрів в Україні
  • У Вашингтоні представили проект створення Національної інфраструктури геопросторових даних

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.