Аграрний тиждень. Україна
» » "Нібулон" збільшує потужності зі зберігання зерна на філії "Вознесенська"
» » "Нібулон" збільшує потужності зі зберігання зерна на філії "Вознесенська"

"Нібулон" збільшує потужності зі зберігання зерна на філії "Вознесенська"


"Нібулон" збільшує потужності зі зберігання зерна на філії "Вознесенська"

Компанія "Нібулон" збільшує потужності зі зберігання сільгосппродукції філії "Вознесенська" (Миколаївська область) майже на 22 тис. тонн.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, зараз на підприємстві триває будівництво додаткових зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами.

Основними будівельними об’єктами, передбаченими проєктом, є три зерносховища ємністю по 7,3 тис. тонн кожне (близько 22 тис. тонн), завантажувальна естакада з ланцюговими транспортерами, підземна розвантажувальна транспортна галерея із стрічковими транспортерами, система аспірації з повітроводами та пилоочисним устаткуванням і системи дощової каналізації в складі дощоприймачів та каналізаційних мереж.

Додаткові ємності підприємства матимуть річну потужність з перевантаження зернових вантажів 64,5 тис. тонн. Після введення їх в експлуатацію загальна ємність складського зберігання філії становитиме близько 98 тис. тонн, а річний обсяг перевантажень збільшиться до 300 тис. тонн.

Довідка. "Нібулон" є одним з найбільших українських сільгосптоваровиробників, інвестором і експортером. Підприємство має 44 виробничих підрозділи в 12 областях України, власний суднобудівний-судноремонтний завод і сучасний вантажний флот.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • Потужності перевантажувального термінала філії «Вознесенська» збільшуються
  • "Нібулон" розпочав монтаж силосів на новому комплексі в Хмільнику
  • Новини компаній: «НІБУЛОН» розпочала будівництво нового комплексу на Вінниччині
  • Новини компаній: «Аскет Шиппінг» збільшила потужності зберігання до 100 тис. тонн
  • "Нібулон" вкладе у будівництво зернового терміналу 450 млн. грн

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.