Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні реалізовувати свиней зможуть лише підконтрольні компетентному держоргану суб’єкти
» » В Україні реалізовувати свиней зможуть лише підконтрольні компетентному держоргану суб’єкти

В Україні реалізовувати свиней зможуть лише підконтрольні компетентному держоргану суб’єкти


Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ДП "Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин" унеможливили реалізацію чи переміщення свиней до підприємств, не зареєстрованих у Єдиному державному реєстрі тварин.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Асоціації "Свинарі України", 23 жовтня оновлено програмний продукт "Єдиний державний реєстр ветеринарних документів", однією зі змін якого стало унеможливлення видачі дозвільних документів на переміщення с/г тварин до підприємств, якщо ті не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі тварин, а отже, не є підконтрольними компетентному органу.

"У такий спосіб Держпродспоживслужба прагне забезпечити належне виконання законодавчих вимог щодо ідентифікації та реєстрації тварин, а також покращити простежуваність та контроль переміщення свиней і продукції з них в умовах складної епізоотичної ситуації щодо АЧС", - акцентують в повідомленні.

При цьому уточнюється, що вимога стосується підприємств, діяльність яких пов’язана з утриманням, розведенням, забоєм, утилізацією сільськогосподарських тварин, організацією та проведенням виставок тварин, їх реалізацією.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • Реалізувати свиней тепер можна лише суб’єктам, підконтрольним компетентному органу
  • На питання про оновлення в тваринництві відповіли в Держпродспоживслужбі
  • Кількість зареєстрованих тварин зростає – Ігор Клименок
  • Уряд схвалив внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ідентифікації та реєстрації тварин
  • Доступ до Єдиного державного реєстру тварин вже отримали понад 700 установ

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.