Аграрний тиждень. Україна
» » Україна та Швейцарія розробили програму розвитку торгівлі з високою доданою вартістю
» » Україна та Швейцарія розробили програму розвитку торгівлі з високою доданою вартістю
Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
Тваринництво
Відео

Україна та Швейцарія розробили програму розвитку торгівлі з високою доданою вартістю


Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України сумісно з компетентним органом Швейцарії розробили програму "Розвиток торгівлі з більш високою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України".

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на Інформаційно-аналітичний портал АПК України, стратегічним завданням програми є розвиток потенціалу органічного та молочного секторів як зміцнення сталого розвитку.

"Ми готові ділитися нашим досвідом та активно співпрацювати з українською стороною для забезпечення довготривалого впливу і можливості ефективного розвитку українських секторів після закінчення дії програми", - розповів керівник програми Тобіас Айзенрінг.

В свою чергу, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва зазначила, що ключовим пріоритетом державної політики в напрямку сільського господарства, і зокрема в напрямку органічного та молочного виробництва, є розвиток виробництва і ринку продукції з високою часткою доданої вартості.

"Тому уряд і Мінекономіки готові підтримувати програми, які йдуть із фокусом на створення додаткової вартості, на переробку, безпечність та якість харчової продукції. Цей комплекс завдань і є підґрунтям для зростання ВВП, збільшення кількості робочих місць, покращення якості харчування та життя українців", - додала Мєтєлєва.

proagro.com.ua

Схожі новини
  • Відбулася презентація швейцарсько-української програми щодо розвитку торгівлі з вищою доданою вартістю
  • Відбулась презентація швейцарсько-української програми щодо розвитку торгівлі з вищою доданою вартістю
  • Від Мінагрополітики до Мінекономіки передано 277 держпідприємств і організацій
  • Аграрний комітет підтримав рішення залишити аграріям 1% ВВП
  • У новій структурі уряду України більше не буде Мінагрополітики

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.