Аграрний тиждень. Україна
» » Під стінами парламенту проходить акція протесту проти ринку землі в Україні
» » Під стінами парламенту проходить акція протесту проти ринку землі в Україні

Під стінами парламенту проходить акція протесту проти ринку землі в Україні


Під стінами парламенту проходить акція протесту проти ринку землі в Україні

Під парламентом розпочалася акція протесту проти ринку землі, ініційована Національним штабом захисту рідної землі.

Учасники акції вимагають від уряду:зняття з розгляду всі законопроекти, що дозволяють продаж сільгоспземлі;продовження мораторію на продаж землі;проведення Всеукраїнського референдуму щодо визначення волі народу;забезпечення викупу паїв державою за ринковою ціною у тих, хто хоче продати власну землю.

«Президент України Володимир Зеленський прийняв остаточне рішення продати українську сільськогосподарську землю. Продати, всупереч будь-якому світовому досвіду, попри незгоду 75% людей. Аби протистояти такому варварському розбазарюванню народного надбання, в Україні створено Національний штаб захисту рідної землі, який розпочинає всеукраїнську акцію протесту», — прокоментувала акцію протесту Юлія Тимошенко.

До акції протесту долучилася й голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

«Дрібний фермер, який обробляє кілька гектарів землі, створює навколо себе мінімум 4 робочих місяця. Адже він живе у селі, а значить — ходить до магазину, кафе, перукарні, його діти навчаються в школі і т.п. Тобто, саме фермер формує інфраструктуру села. В той час як великий агрохолдинг чи іноземна корпорація, у користуванні яких кілька сот тисяч га, не будуть розвивати село і створювати робочі місця. Їх цікавить лише земля, яку можна засіяти соєю для експорту. Хіба ж їм потрібні люди?», — прокоментувала Ірина Паламар.

ІЦ УАК за матеріалами Kurkul

agroconf.org

Схожі новини
  • Боротьбу аграріїв проти продажу землі олігархам та іноземцям хочуть дискредитувати У середу, 30 жовтня, ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» організувала та провела під стінами парламенту та офісу президента масштабну акцію протесту проти допуску на ринок
  • Проти продажу землі олігархам: аграрії влаштують масовий протест. Прес-анонс
  • Аграрії та селяни протестуватимуть проти продажу землі іноземцям
  • Акція селян
  • Фермери, страйкуючи, перекрили рух у 12 регіонах Чехії

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.