В ЄС не бачать проблем з українською земельною реформою.
Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди", заявив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс на брифінгу у Брюсселі.
"Ми з нетерпінням очікуємо завершення анонсованої українським урядом земельної реформи. Що стосується введення обмежень по купівлі землі, то в українському уряді пояснюють це бажанням захистити інтереси дрібних українських фермерів. Ця мета нас повністю влаштовує" - сказав Домбровскіс.
В свою чергу прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд найближчим часом закінчить роботу і внесе в Раду законопроєкт по захисту дрібних фермерів, що має стати остаточною підготовкою до розгляду ринку землі.
ІЦ УАК за матеріалами Європейська правда
agroconf.org
Забезпечення безперебійної роботи сільськогосподарської техніки безпосередньо залежить від своєчасного та якісного
Докладніше