В Україні оприлюднені нові форми сертифікатів на імпорт продуктів тваринного походження
03 August, Розділ Новини, переглядів 2 169
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства наказом від 14.07.2020 № 1329 затвердило 72 форми міжнародних сертифікатів, які сьогодні було опубліковано в Офіційному віснику України. Про це повідомила Держпродспоживслужба.
Зазначені міжнародні сертифікати призначені для супроводження продуктів тваринного походження при їх ввезенні (пересиланні) на митну територію України і засвідчують їх безпечність.
Кожна окрема форма міжнародного сертифікату призначена для окремої товарної групи. Зокрема, затвердженими формами міжнародних сертифікатів охоплено такі товарні групи, як:
свіже м’ясо різних видів тварин – 16 форм;
корми для тварин і кормові матеріали для кормів, у т.ч. сіно і солома – 11 форм;
молоко і молочні продукти – 5 форм;
яйця і продукти з них – 2 форм;
риба, мед, продукти бджільництва, равлики, желатин, колаген, пух і пір’я, жири і продукти переробки жиру та ін. продукти тваринного походження – 38 форм.
Зазначені форми розроблені на виконання наказу Мінекономіки від 16.11.2018 №553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки» та є частиною міжнародних зобов’язань України щодо здійснення міжнародної торгівлі.
Наказ набуває чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування, тобто з 24 серпня 2020 року.
Meat-Inform
Схожі новини
Ввезення в Україну продуктів тваринного походження відбуватиметься за новими формами міжнародних сертифікатівЗ 24 листопада Україна переходить на нові правила ввезення живих тварин і продуктів тваринного походженняОприлюднено вимоги до ввезення ряду товарів тваринного походження з України до МалайзіїЗатверджено нові вимоги до імпорту в Україну продуктів тваринного походження та тваринЗ України 72 компанії експортують продукти тваринного походження до ЄС