Аграрний тиждень. Україна
» » За 2020 рік ОПЗ виготовив 1,3 млн тонн аміаку та карбаміду
» » За 2020 рік ОПЗ виготовив 1,3 млн тонн аміаку та карбаміду

За 2020 рік ОПЗ виготовив 1,3 млн тонн аміаку та карбаміду


За 2020 рік ОПЗ виготовив 1,3 млн тонн аміаку та карбаміду

Одеський припортовий завод встановив п’ятирічний рекорд по виробництву. За підсумками 2020 року АТ «ОПЗ» встановив ряд виробничих рекордів, йдеться в повідомленні прес-служби АТ «ОПЗ».

Впродовж 2020 року на потужностях підприємства було вироблено 566,8 тис. тонн аміаку (з них — 96,5 тис. тонн товарного аміаку) та 821,2 тис. тонн карбаміду. Понад 90% продукції виробництва ОПЗ постачається на експорт.

Загальна сума відрахувань податків та зборів до бюджетів і цільових фондів, здійснених АТ «ОПЗ» у 2020 році, склала 585,4 млн гривень, що дозволило підприємству повернути собі статус великого платника податків.

В.о. Голови правління — директора Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» Микола Парсентьєв зазначив, що за підсумками 2020 року завод послідовно реалізовував довгострокові цілі задля зростання ефективності виробничого процесу та забезпечення соціального ефекту.

«Попри цілий ряд труднощів, трудовий колектив Одеського припортового заводу досягнув значних успіхів за підсумками 2020 року. З гордістю можу сказати, що відтепер ОПЗ міцно закріпив за собою статус одного з лідерів вітчизняного хімпрому, ми побили рекорди за обсягами виробництва та експорту продукції. У 2021 рік ми дивимося з оптимізмом і будемо продовжувати працювати на благо економіки України», — зазначив Микола Парсентьєв.

ІЦ УАК за матеріалами АгроЮг

agroconf.org

Схожі новини
  • Одеський припортовий експортував рекордні за останні 5 років обсяги продукції
  • Одеський припортовий завод відновив виробництво міндобрив
  • ОПЗ повністю відновив виробництво міндобрив
  • Після річного простою ОПЗ відновив випуск аміаку і карбаміду
  • Одеський припортовий уперше з 2008 року показав прибуток

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.