Використання принципу екстериторіальності у Державному земельному кадастрі розширено
17 June, Розділ Новини, переглядів 786
Цифрова трансформація має стати звичним процесом для усіх органів державної влади. Відучора запроваджено функціональну можливість у програмному забезпеченні ДЗК у частині визначення державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та його територіальних органів під час розгляду заяв про державну реєстрацію земельної ділянки за принципом випадковості для таких транзакцій:
здійснення державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом передачі у власність/оренду із земель державної чи комунальної власності;
здійснення державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом об’єднання раніше сформованих земельних ділянок;
здійснення державної реєстрації земельної ділянки, яку було надано в оренду, без присвоєння кадастрового номера;
здійснення державної реєстрації земельної ділянки з існуючим державним актом без кадастрового номера.
«Це лише другий етап розширення переліку видів документацій, які підпадатимуть під реєстрацію за принципом екстериторіальності. На майбутнє – плануємо фіналізувати увесь процес повністю, але про це згодом», – прокоментував заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.
ІЦ УАК за матеріалами Мінагро
agroconf.org
Схожі новини
Держгеокадастр боротиметься із «накладками» при реєстрації земельних ділянокСтало відомо, як здійснити державну реєстрацію земельної ділянкиУряд спростив реєстрацію земельних ділянокЗ початку року в Івано-Франківській області зареєстровано 1 370 земельних ділянокПлатежі скасовано. Які?