Аграрний тиждень. Україна
» » Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні
» » Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні

    Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні


    Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні

    Гуманітарне розмінування території України відновить і збільшить спроможності нашої держави в забезпеченні продовольчої безпеки у світі. Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Постійним координатором системи ООН в Україні та координатором з гуманітарних питань Деніз Браун.

    «Наслідком широкомасштабного вторгнення росії стало, зокрема, руйнування виробничих ланцюжків і потужностей, блокування логістичних маршрутів. Попри це, Україна робить все для забезпечення продовольством країн, які його вкрай потребують. За посередництва ООН реалізується «зернова ініціатива» – на сьогодні «зерновим коридором» відправлено понад 30 млн тонн агропродукції. Світову підтримку має гуманітарна ініціатива Президента Володимира Зеленського Grain from Ukraine, спрямована на запобігання голоду в найбідніших країнах Африки й Азії. Україна з відповідальністю ставиться до своєї місії в контексті забезпечення продовольчої безпеки у світі та прагне збільшувати свою роль. Відтак, однією з ключових перепон до цього є масштабне забруднення території України вибухонебезпечними предметами», - зазначила Юлія Свириденко.

    Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України підкреслила, що на сьогодні потенційно забрудненими є близько 174 тис. квадратних кілометрів, або близько 30% території України. Ця територія є джерелом їжі для близько 81 мільйона людей у всьому світі.

    За її словами, обстеження й очищення цієї території, повернення до господарської експлуатації сільськогосподарських земель є і буде пріоритетним завданням України. Відтак, з огляду на масштаби робіт наша держава потребує потужної допомоги міжнародної спільноти та розраховує на провідну роль ООН в організації та забезпеченні підтримки України.

    «Ми вітаємо та надзвичайно вдячні ООН за вже надану допомогу та готовність її масштабувати. Сьогодні вже реалізується ініційований Програмою розвитку ООН, на прохання Міністерства економіки України проект, метою якого є залучення передових світових технологій для обстеження території нашої держави. Опрацьовуються можливість розгортання в Україні Служби з розмінування UNMAS. Ми розраховуємо на технічну й інституційну допомогу підрозділів ООН, зокрема, допомогу з навчання наших піротехніків, залучення інноваційних технологій тощо», - зазначила Юлія Свириденко.

    Без сучасної техніки, дронів, великої кількості саперів і новітніх технологій розмінування може зайняти в нас щонайменше 70 років.

    Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн-зустрічі з Ендрю Мітчеллом, Державним Міністром з питань розвитку Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

    «Технічного обстеження потребують 175 тис. км кв. територій України, зокрема, в зоні ризику перебувають 6,1 млн людей. Ми звернулися до наших міжнародних партнерів із проханням долучитися до процесу гуманітарного розмінування. Україна має лише 12 машин для розмінування – цього критично замало. Тому Уряд шукає можливість створення «Коаліції з розмінування» з країнами, які допоможуть нам вийти на глобальний ринок розмінувальної техніки. Крім того, Міноборони має лише 2 тис. саперів, нам потрібно навчити більше спеціалістів і залучити саперів з інших країн», - наголосила Юлія Свириденко.

    Як зазначив Ендрю Мітчелл, для України важливо організувати координацію всіх учасників і процесів розмінування, сформувати комплексний план з гуманітарного розмінування, а також дотримуватись міжнародних стандартів при використанні спецтехніки тощо.

    Так, в Україні вже створено Центр гуманітарного розмінування, який координуватиме всіх учасників процесу, залучатиме фінансування і визначатиме пріоритети розмінування. Також в Україні розроблено План з гуманітарного розмінування сільгоспземель, пріоритетними серед яких є Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, Черкаська області.

    «Сподіваємося, Нідерланди відіграватимуть значну роль в майбутній «коаліції з розмінування», - Юлія Свириденко.

    Питання гуманітарного розмінування території України було головною темою зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністр економіки України Юлії Свириденко з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом.

    Юлія Свириденко подякувала Уряду та народу Нідерландів за підтримку України. Зокрема, й за допомогу в розмінуванні території.

    «Вдячні Нідерландам за участь у донорських програмах з очищення території України від мін і снарядів, що не вибухнули. Сьогодні поруч з нашими піротехніками з ДСНС, ЗСУ, Держслужби спецтранспорту працюють закордонні оператори, робота яких профінансована, в тому числі Урядом Нідерландів. Відтак, нам потрібна більш масштабна допомога світової спільноти, адже масштаби проблеми надзвичайні – потенційно забрудненими є близько 30% території України», - зазначила Юлія Свириденко.

    Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України розповіла Надзвичайному і Повноважному Послу Нідерландів про вже проведені роботи та про плани України з розмінування сільгоспземель, інфраструктури, населених пунктів, обрані для участі в пілотному проекті з комплексної відбудови.

    Як зазначила Юлія Свириденко, за останній час обстежено майже 90 тисяч гектарів сільгоспугідь.

    «Лише за останній тиждень в Україні розміновано понад 1400 га земель сільгосппризначення. Але ця цифра могла б бути в рази більша, аби ми мали достатньо техніки, людей і більшу підтримку міжнародного співтовариства», - сказала Юлія Свириденко.

    За її словами, сьогодні в Україні працюють близько 2000 піротехніків з підрозділів державних інституцій і близько 600 – від неурядових операторів з розмінування, до робіт залучено 12 машин з розмінування. При цьому для пришвидшення обстеження і в разі необхідності розмінування території України необхідно значно більше підготовлених людей, машин для розмінування, перевезення вибухонебезпечних боєприпасів, особового складу й обладнання.

    Цього року Корея вже передала Україні партію міношукачів і захисне спорядження для саперів, Уряд розраховує і надалі на підтримку Кореї у цій сфері.

    Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Міністром земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьонгом. Захід відбувся в рамках візиту української делегації за участю Першої леді Олени Зеленської до Республіки Корея.

    Питання щодо надання більшої кількості техніки для гуманітарного розмінування наразі знаходиться на розгляді Уряду Кореї. Передбачається, що це питання буде вирішено у стислі терміни.

    Також сторони обговорили питання інвестицій корейського бізнесу в українські підприємства та доєднання до відбудови країни не чекаючи закінчення війни. Зокрема, Україна сфокусована на аграрній сфері, зеленій енергетиці, видобутку та переробці корисних копалин, зеленій та атомній енергетиці, транспорті, логістиці.

    «Відбудова України складається з двох частин – негайна допомога для відновлення зруйнованої інфраструктури та житла і післявоєнна відбудова країни. Наразі ми зосереджені на ранній відбудові та закликаємо міжнародних партнерів дати сигнал своїм компаніям, що Україна – сприятлива країна для інвестицій, яка надає багато можливостей і перспектив для розвитку бізнесу. Важливо розуміти, ми не хочемо реконструювати старе, ми прагнемо побудувати нову країну з новітніми технологіями провідних країн світу, в тому числі Кореї», - підкреслила Юлія Свириденко.

    Перший віцепрем’єр-міністр запропонувала корейській стороні взяти під патронаж відбудову одну з областей, яка була під окупацією. З боку корейського Уряду є консолідована позиція щодо підтримки України на рівні держави та бізнесу, які зацікавлені у відновленні України, і розглядають її економіку для інвестицій.

    Нагадаємо, «Компанією TYM – лідером серед виробників тракторів Республіки Корея, було прийнято рішення про передачу як технічної допомоги 14 наборів важкої агротехніки. Також члени Асоціації KUATI готують наступний транш допомоги, який може скласти декілька тисяч індивідуальних систем очищення води, що можуть бути використані в постраждалих регіонах.

    Також може бути корисною інформація: ПОТРІБНІ КОМПЕТЕНТНІ ТА ДОСВІДЧЕНІ: МІНЕКОНОМІКИ РОЗГЛЯНЕ КАНДИДАТУРИ ДО НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ

    Як повідомлялося, за оцінкою Світового банку, повний комплекс робіт із гуманітарного розмінування України коштуватиме 37 млрд 400 млн доларів. Наразі держава реалізує план з пріоритетного розмінування земель сільгосппризначення, за яким першочерговому обстеженню й очищенню підлягає 470 тисяч гектарів економічно цінних сільськогосподарських земель.

    ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

    agroconf.org





    Схожі новини
  • Україна пропонує створити державну структуру, яка координуватиме гуманітарне розмінування
  • Розпочала роботу Міжвідомча робоча група з питань гуманітарного розмінування під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко
  • Нігерія отримає від України 25 тис. тонн зерна в межах Grain from Ukraine
  • «Зернова ініціатива»: з портів Великої Одеси вийшли 8 суден з 239 тис. тонн агропродукції для Азії та Європи
  • #GrainFromUkraine: зерновим коридором рухається судно NORD VIND з 27 тисячами тонн пшениці від України для Ефіопії

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні


Україна провела ряд зустрічей з Кореєю, Нідерландами, Великою Британією й ООН, і сподівається на їхню допомогу у розмінуванні

Гуманітарне розмінування території України відновить і збільшить спроможності нашої держави в забезпеченні продовольчої безпеки у світі. Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Постійним координатором системи ООН в Україні та координатором з гуманітарних питань Деніз Браун.

«Наслідком широкомасштабного вторгнення росії стало, зокрема, руйнування виробничих ланцюжків і потужностей, блокування логістичних маршрутів. Попри це, Україна робить все для забезпечення продовольством країн, які його вкрай потребують. За посередництва ООН реалізується «зернова ініціатива» – на сьогодні «зерновим коридором» відправлено понад 30 млн тонн агропродукції. Світову підтримку має гуманітарна ініціатива Президента Володимира Зеленського Grain from Ukraine, спрямована на запобігання голоду в найбідніших країнах Африки й Азії. Україна з відповідальністю ставиться до своєї місії в контексті забезпечення продовольчої безпеки у світі та прагне збільшувати свою роль. Відтак, однією з ключових перепон до цього є масштабне забруднення території України вибухонебезпечними предметами», - зазначила Юлія Свириденко.

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України підкреслила, що на сьогодні потенційно забрудненими є близько 174 тис. квадратних кілометрів, або близько 30% території України. Ця територія є джерелом їжі для близько 81 мільйона людей у всьому світі.

За її словами, обстеження й очищення цієї території, повернення до господарської експлуатації сільськогосподарських земель є і буде пріоритетним завданням України. Відтак, з огляду на масштаби робіт наша держава потребує потужної допомоги міжнародної спільноти та розраховує на провідну роль ООН в організації та забезпеченні підтримки України.

«Ми вітаємо та надзвичайно вдячні ООН за вже надану допомогу та готовність її масштабувати. Сьогодні вже реалізується ініційований Програмою розвитку ООН, на прохання Міністерства економіки України проект, метою якого є залучення передових світових технологій для обстеження території нашої держави. Опрацьовуються можливість розгортання в Україні Служби з розмінування UNMAS. Ми розраховуємо на технічну й інституційну допомогу підрозділів ООН, зокрема, допомогу з навчання наших піротехніків, залучення інноваційних технологій тощо», - зазначила Юлія Свириденко.

Без сучасної техніки, дронів, великої кількості саперів і новітніх технологій розмінування може зайняти в нас щонайменше 70 років.

Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн-зустрічі з Ендрю Мітчеллом, Державним Міністром з питань розвитку Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

«Технічного обстеження потребують 175 тис. км кв. територій України, зокрема, в зоні ризику перебувають 6,1 млн людей. Ми звернулися до наших міжнародних партнерів із проханням долучитися до процесу гуманітарного розмінування. Україна має лише 12 машин для розмінування – цього критично замало. Тому Уряд шукає можливість створення «Коаліції з розмінування» з країнами, які допоможуть нам вийти на глобальний ринок розмінувальної техніки. Крім того, Міноборони має лише 2 тис. саперів, нам потрібно навчити більше спеціалістів і залучити саперів з інших країн», - наголосила Юлія Свириденко.

Як зазначив Ендрю Мітчелл, для України важливо організувати координацію всіх учасників і процесів розмінування, сформувати комплексний план з гуманітарного розмінування, а також дотримуватись міжнародних стандартів при використанні спецтехніки тощо.

Так, в Україні вже створено Центр гуманітарного розмінування, який координуватиме всіх учасників процесу, залучатиме фінансування і визначатиме пріоритети розмінування. Також в Україні розроблено План з гуманітарного розмінування сільгоспземель, пріоритетними серед яких є Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, Черкаська області.

«Сподіваємося, Нідерланди відіграватимуть значну роль в майбутній «коаліції з розмінування», - Юлія Свириденко.

Питання гуманітарного розмінування території України було головною темою зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністр економіки України Юлії Свириденко з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом.

Юлія Свириденко подякувала Уряду та народу Нідерландів за підтримку України. Зокрема, й за допомогу в розмінуванні території.

«Вдячні Нідерландам за участь у донорських програмах з очищення території України від мін і снарядів, що не вибухнули. Сьогодні поруч з нашими піротехніками з ДСНС, ЗСУ, Держслужби спецтранспорту працюють закордонні оператори, робота яких профінансована, в тому числі Урядом Нідерландів. Відтак, нам потрібна більш масштабна допомога світової спільноти, адже масштаби проблеми надзвичайні – потенційно забрудненими є близько 30% території України», - зазначила Юлія Свириденко.

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України розповіла Надзвичайному і Повноважному Послу Нідерландів про вже проведені роботи та про плани України з розмінування сільгоспземель, інфраструктури, населених пунктів, обрані для участі в пілотному проекті з комплексної відбудови.

Як зазначила Юлія Свириденко, за останній час обстежено майже 90 тисяч гектарів сільгоспугідь.

«Лише за останній тиждень в Україні розміновано понад 1400 га земель сільгосппризначення. Але ця цифра могла б бути в рази більша, аби ми мали достатньо техніки, людей і більшу підтримку міжнародного співтовариства», - сказала Юлія Свириденко.

За її словами, сьогодні в Україні працюють близько 2000 піротехніків з підрозділів державних інституцій і близько 600 – від неурядових операторів з розмінування, до робіт залучено 12 машин з розмінування. При цьому для пришвидшення обстеження і в разі необхідності розмінування території України необхідно значно більше підготовлених людей, машин для розмінування, перевезення вибухонебезпечних боєприпасів, особового складу й обладнання.

Цього року Корея вже передала Україні партію міношукачів і захисне спорядження для саперів, Уряд розраховує і надалі на підтримку Кореї у цій сфері.

Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Міністром земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьонгом. Захід відбувся в рамках візиту української делегації за участю Першої леді Олени Зеленської до Республіки Корея.

Питання щодо надання більшої кількості техніки для гуманітарного розмінування наразі знаходиться на розгляді Уряду Кореї. Передбачається, що це питання буде вирішено у стислі терміни.

Також сторони обговорили питання інвестицій корейського бізнесу в українські підприємства та доєднання до відбудови країни не чекаючи закінчення війни. Зокрема, Україна сфокусована на аграрній сфері, зеленій енергетиці, видобутку та переробці корисних копалин, зеленій та атомній енергетиці, транспорті, логістиці.

«Відбудова України складається з двох частин – негайна допомога для відновлення зруйнованої інфраструктури та житла і післявоєнна відбудова країни. Наразі ми зосереджені на ранній відбудові та закликаємо міжнародних партнерів дати сигнал своїм компаніям, що Україна – сприятлива країна для інвестицій, яка надає багато можливостей і перспектив для розвитку бізнесу. Важливо розуміти, ми не хочемо реконструювати старе, ми прагнемо побудувати нову країну з новітніми технологіями провідних країн світу, в тому числі Кореї», - підкреслила Юлія Свириденко.

Перший віцепрем’єр-міністр запропонувала корейській стороні взяти під патронаж відбудову одну з областей, яка була під окупацією. З боку корейського Уряду є консолідована позиція щодо підтримки України на рівні держави та бізнесу, які зацікавлені у відновленні України, і розглядають її економіку для інвестицій.

Нагадаємо, «Компанією TYM – лідером серед виробників тракторів Республіки Корея, було прийнято рішення про передачу як технічної допомоги 14 наборів важкої агротехніки. Також члени Асоціації KUATI готують наступний транш допомоги, який може скласти декілька тисяч індивідуальних систем очищення води, що можуть бути використані в постраждалих регіонах.

Також може бути корисною інформація: ПОТРІБНІ КОМПЕТЕНТНІ ТА ДОСВІДЧЕНІ: МІНЕКОНОМІКИ РОЗГЛЯНЕ КАНДИДАТУРИ ДО НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ЦЕНТРУ ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ

Як повідомлялося, за оцінкою Світового банку, повний комплекс робіт із гуманітарного розмінування України коштуватиме 37 млрд 400 млн доларів. Наразі держава реалізує план з пріоритетного розмінування земель сільгосппризначення, за яким першочерговому обстеженню й очищенню підлягає 470 тисяч гектарів економічно цінних сільськогосподарських земель.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

agroconf.org





Схожі новини
  • Україна пропонує створити державну структуру, яка координуватиме гуманітарне розмінування
  • Розпочала роботу Міжвідомча робоча група з питань гуманітарного розмінування під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко
  • Нігерія отримає від України 25 тис. тонн зерна в межах Grain from Ukraine
  • «Зернова ініціатива»: з портів Великої Одеси вийшли 8 суден з 239 тис. тонн агропродукції для Азії та Європи
  • #GrainFromUkraine: зерновим коридором рухається судно NORD VIND з 27 тисячами тонн пшениці від України для Ефіопії

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.