Аграрний тиждень. Україна
» » У Мінагрополітики обговорили перспективи розвитку органічної галузі
» » У Мінагрополітики обговорили перспективи розвитку органічної галузі

У Мінагрополітики обговорили перспективи розвитку органічної галузі


У Мінагрополітики обговорили перспективи розвитку органічної галузі

Українські виробники органічної продукції працюють і нарощують свій потенціал, і попри повномасштабну війну українська органічна галузь успішно розвивається.

Про це зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час наради з питань координації та співпраці учасників органічного сектору.

«Органічний сектор України має потенціал успішного розвитку. Переконаний, що цього року національні органічні виробники зможуть покращити й удосконалити результати своєї роботи», - зазначив Тарас Висоцький.

Під час наради обговорили роботи та плани на 2024 рік. Зокрема, окреслили головні напрямки розвитку органічного сектору України:проведення заходів з популяризації органічного виробництва;розвиток сталого виробництва органічної продукції;удосконалення українського законодавства, адаптація до норм і стандартів ЄС;підвищення попиту на органічну продукцію в Україні;розширення експортних ринків.

Також на засіданні обговорили питання підготовки до проведення Органічного дня в Україні й участі у міжнародній виставці BIOFACH-2025.

У нараді взяли участь представники державного сектору України, профільних громадських спілок та асоціацій і міжнародних організацій з підтримки та розвитку органічної галузі - швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), швейцарської програми підтримки імпорту (SIPPO), проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (СОА).

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

agroconf.org

Схожі новини
  • Розвиток органічної галузі - напрям європейської інтеграції, де Україна може пишатися досягненнями, - Тарас Висоцький
  • Держава повинна сприяти розвитку органічного та молочного секторів і гарантувати контроль якості продукції, - Тарас Висоцький
  • Перші чотири оператори органічної продукції отримали сертифікати українського зразка
  • Попри війну Україна експортувала до ЄС та Швейцарії на 13% більше органічної продукції, аніж у 2021 році
  • Внутрішнє споживання органічних продуктів цього року може сягнути 25 млн євро

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.