Аграрний тиждень. Україна
» » Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України
» » Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України

Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України


Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України

У рамках ключового кроку до зміни економічного ландшафту України Міністерство економіки запрошує міжнародний і вітчизняний бізнес до відкриття проектних можливостей та обговорення реформ через Ukraine Business Compact (UBC).

Започаткована у 2023 році, UBC швидко перетворилася на глобальну мережу з понад 650 компаніями, які зацікавлені в інвестуванні та участі у відбудові України. Щоб розвинути цей імпульс, Міністерство економіки проведе серію семінарів і робочих груп з бізнесом для вивчення перспективних секторів для інвестицій і побудови міцних міжнародних партнерств. Робочі групи також дадуть можливість підприємцям висловити свої погляди на те, як усунути бар’єри для інвестицій і покращити зручність ведення бізнесу в Україні.

Ця ініціатива є основою бачення Міністерства економіки щодо виведення приватного сектору на ключові позиції у здійсненні реформ і забезпеченні економічного зростання в Україні.

«Ми прагнемо створити сприятливе середовище для процвітання бізнесу та інвестування в Україні. Через UBC ми будуємо мости між українськими підприємствами та світовими інвесторами, рухаючи вперед нашу економіку», - зазначила Перша віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

«UBC — це не просто чергова серія дискусій, а мета — розпочати шлях економічної трансформації та побудови партнерства для України і наших міжнародних партнерів», - наголосив заступник Міністра економіки Володимир Кузьо.

Підприємства, які бажають взяти участь, мають приєднатися до UBC, зареєструвавшись на сайті https://ubc.globalcompact.org.ua/. Їм буде запропоновано пройти коротке опитування, відповіді на яке будуть представлені та стануть відправною точкою для обговорення на першому семінарі.

Читайте також: Міністерство економіки України презентувало проект Національного плану з енергетики та клімату на засіданні Консультативної групи високого рівня

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

agroconf.org

Схожі новини
  • Міністерство економіки запрошує представників громадських організацій долучитися до обговорення наданих пропозицій до Плану для Ukraine Facility
  • Міністерство економіки запрошує представників громадянського суспільства на зустріч щодо обговорення Плану України
  • Завершилася перша черга збору пропозицій від бізнесу в рамках секторальних робочих груп у межах програми розробки Плану України
  • Міністерство економіки України приймає заявки від бізнесу для участі в секторальних робочих групах
  • Уряд спільно з бізнесом працює над розробкою “Плану України” — Юлія Свириденко

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.