Аграрний тиждень. Україна
» » МІНЕКОНОМІКИ РОЗПОЧАЛО РОБОТУ НАД ОПЕРАЦІЙНИМ ПЛАНОМ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
» » МІНЕКОНОМІКИ РОЗПОЧАЛО РОБОТУ НАД ОПЕРАЦІЙНИМ ПЛАНОМ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МІНЕКОНОМІКИ РОЗПОЧАЛО РОБОТУ НАД ОПЕРАЦІЙНИМ ПЛАНОМ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


Міністерство економіки України у співпраці з Женевським центром з гуманітарного розмінування провели обговорення заходів із розмінування, які будуть втілюватися в Україні наступні три роки на виконання Національної стратегії протимінної діяльності.

До опрацювання операційного плану вдалося залучити кращих українських та іноземних фахівців у сфері розмінування. Участь в обговоренні взяли представники Міністерства економіки України, Міноборони, МВС, Міністерства аграрної політики та інших центральних органів виконавчої влади, дотичних до протимінної діяльності. Також долучилися до роботи українські експерти та представники міжнародних організацій.

«Національна стратегія протимінної діяльності розрахована на 10 років. Мінекономіки за підтримки партнерів залучило понад 80 провідних фахівців до роботи над операційним планом до 2026 року. Документ, над яким ми зараз працюємо, важливий передусім для координації урядових структур, іноземних партнерів, представників місцевої влади, бізнесу та безпосередньо людей. Адже він конкретно визначатиме хто, що, де і коли робитиме в контексті реалізації Стратегії», – розповів заступник Міністра економіки Ігор Безкаравайний.   

Під час роботи учасники визначали заходи, які будуть проведені для реалізації трьох стратегічних цілей, окреслених Нацстратегією: захист людей, повернення земель до продуктивного використання та посилення спроможності системи протимінної діяльності.

https://www.me.gov.ua

Схожі новини
  • Гуманітарне розмінування: за січень в Україні обстежено ще понад 21 тис. га сільгоспземель
  • НА ЗАСІДАННІ СЕКТОРАЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНА ПРЕДСТАВИЛА ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ, А ТАКОЖ ПЛАНИ ТА ПОТРЕБИ НА 2024 РІК
  • На засіданні секторальної робочої групи з протимінної діяльності Україна представила проект Стратегії, а також плани та потреби на 2024 рік
  • План введення в експлуатацію земель сільгосппризначення виконується з випередженням, - Юлія Свириденко
  • В Україні затвердили план розмінування полів

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.