Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника
» » Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника

Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника


Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника

Уряд запускає програму 25% компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року.

“Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, - основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25% вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, - лише одна з програм такої підтримки. На її реалізацію ми заклали в бюджет цього року 1 млрд грн. Надалі плануємо розширити дію програми на інші види техніки вітчизняного виробництва. Виготовляти українське, купувати українське, розвивати українську промисловість - це наш шлях до економічного зростання та самозарадності”, - зазначила Перша віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

Перелік постачальників агротехніки, вартість якої може бути частково компенсована за умовами програми, почне формуватись після вступу в дію рішення Уряду та буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Міністерства економіки.

Для отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки аграріям необхідно буде придбати техніку вітчизняного виробництва та подати до уповноваженого банку заявку на компенсацію і підтверджувальні документи.


ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

agroconf.org

Схожі новини
  • Реалізація програми з компенсації аграріям вартості вітчизняної сільгосптехніки дозволить створити до 9 тисяч нових робочих місць, - Юлія Свириденко
  • Розвиток внутрішнього виробника – це пріоритет №1 в економічній політиці України, - Свириденко
  • Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої компенсує держава
  • Уряд вніс правки до механізму державної програми здешевлення сільгосптехніки: 1 млрд грн дотацій
  • Фермерам компенсують 20% вартості українських тракторів

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.