Аграрний тиждень. Україна
» » Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну
» » Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну

Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну


Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної 2024. Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15.756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.

Допомога надаватиметься аграріям прифронтових і постраждалих територій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Для отримання насіння фермерам необхідно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік.

Прийом заявок триватиме до 21 квітня. Видача насіння планується в кінці квітня 2024 року.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які мають в обробітку від 5 до 500 га у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській (Бучанський, Вишгородський, Фастівський і Броварський райони), Луганській, Миколаївській (Миколаївський, Баштанський райони), Сумській (Шосткинський, Конотопський, Сумський, Охтирський райони), Харківській, Херсонській, Чернігівській (Чернігівський, Корюківський, Новгород-Сіверський райони) областях (за винятком тимчасово окупованих територій), зареєстровані як юридичні особи чи фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

agroconf.org

Схожі новини
  • ФАО надасть українським фермерам насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії
  • Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для 7000 українських агровиробників на весняну посівну 2024
  • Прийом заявок на отримання насіння кукурудзи закрито
  • Малі агровиробники можуть отримати насіння кукурудзи в межах допомоги USAID
  • ФАО розподілить насіння с.-г. культур серед фермерів Харківської області, а фермери ще трьох областей зможуть отримати міндобрива від Програми USAID АГРО

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.