Аграрний тиждень. Україна
» » Аграрний комітет Ради закликав зберегти Мінагрополітики
» » Аграрний комітет Ради закликав зберегти Мінагрополітики

Аграрний комітет Ради закликав зберегти Мінагрополітики


Аграрний комітет Ради закликав зберегти Мінагрополітики
Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України сьогодні, 23 квітня, вирішив звернутися до Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо збереження існуючого Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це говориться у повідомленні парламенту.

«В умовах невиправданої та неспровокованої агресії росії проти України та війни, що триває, необхідним є забезпечення ефективного функціонування державних інституцій, зокрема Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Україна — аграрна держава, в якій сільське господарство та продовольчий сектор є життєво важливим для забезпечення економічного відновлення, продовольчої безпеки не лише внутрішньої, а й світової, стабільності національної валюти під час воєнного стану», — підкреслили у ВРУ.

Парламентарі зауважили, що Україна взяла на себе зобов’язання щодо членства в Європейському Союзу, в межах яких українському законодавству необхідно буде повністю відповідати законодавству ЄС у сфері сільського господарства.

«Збереження сильного та незалежного профільного міністерства є надзвичайно важливим у той час, коли Україна перебуває на шляху до вступу до ЄС. Тому повноцінне функціонування профільного Міністерства аграрної політики та продовольства України є надзвичайно важливим для аграрного бізнесу та громадської спільноти, оскільки саме міністерство формує аграрну політику, забезпечує функціонування аграрного сектору у воєнний час та відповідає за продовольчу безпеку країни», — підсумували у відомстві.

https://ukragroconsult.com

Схожі новини
  • Українська аграрна конфедерація та ще майже три десятки аграрних і харчових асоціацій звернулися до Президента з проханням зберегти Мінагрополітики
  • УЗА просить Президента України та главу уряду зберегти Міністерство агрополітики
  • Аграрний комітет підтримав законопроект щодо страхування сільськогосподарської продукції
  • Аграрний комітет підтримав законопроект щодо забезпечення діяльності Мінагрополітики
  • Профільний комітет ВР підтримав призначення голови Держгеокадастру Лещенка міністром агрополітики

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.