Аграрний тиждень. Україна
» » Тарас Висоцький: Українським аграріям потрібен час для переходу на Європейський зелений курс
» » Тарас Висоцький: Українським аграріям потрібен час для переходу на Європейський зелений курс

Тарас Висоцький: Українським аграріям потрібен час для переходу на Європейський зелений курс


Українські агровиробники активно долучаються до реалізації вимог Європейського зеленого курсу щодо збереження навколишнього середовища. Але сільгоспвиробникам необхідний час для реалізації його вимог. Зазначив виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час третьої онлайн-дискусії «Українське сільське господарство та Європейський зелений курс». Захід організований Українським клубом аграрного бізнесу.

«Сьогодні українські виробники вирішують величезні проблеми, пов’язані зі зміною клімату та захистом навколишнього середовища. Культура ведення бізнесу в екологічно чистий спосіб не є новою для українських фермерів та сільгоспвиробників. Зокрема, Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який надає гарантії для малих фермерів, має чіткі вимоги до норм екологічної складової діяльності таких господарств», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, що внаслідок повномасштабного вторгнення значна частина сільгоспземель України забруднена. Проте вже зараз українські аграрії готуються вирощувати культури, які поглинають не лише важкі метали, але й  парникові гази. Це також стане одним із внесків у досягненні глобальних цілей Європейського зеленого курсу.

https://minagro.gov.ua

Схожі новини
  • Тарас Висоцький: Українські пасічники – професіонали, які попри складні часи працюють для розвитку галузі
  • Логістика в українських портах здешевшала, - Тарас Висоцький
  • Фонд часткового гарантування кредитів працює для підтримки малих і середніх фермерів
  • Законопроєкт про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві прийнято
  • Аграрний комітет підтримав законопроєкти щодо кредитування фермерів та стимулювання діяльності агрогосподарств

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.