Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд продовжив терміни чинного бронювання військовозобов'язаних
» » Уряд продовжив терміни чинного бронювання військовозобов'язаних

Уряд продовжив терміни чинного бронювання військовозобов'язаних


Уряд продовжив терміни чинного бронювання військовозобов'язаних

Бронювання військовозобов’язаних, терміни дії відстрочок яких не закінчилися станом на 7 травня 2024 року, продовжено на 3 місяці. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 4 червня 2024 року. Рішення Уряду стосується всіх відстрочок, наданих відповідно до Постанови №76. Продовження бронювання військовозобов’язані отримають автоматично, нових наказів щодо відповідних відстрочок Мінекономіки не видаватиме.

«Рішення ухвалене з метою забезпечення стабільної роботи виробництв, які працюють на потреби оборони, критично важливих для економіки підприємств. Воно дозволить бізнесу зберегти кваліфіковані кадри на виробництвах, планувати роботу й ефективно працювати над виконанням оборонних замовлень чи забезпеченням життєдіяльності населення», - пояснив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Заступник Міністра економіки при цьому акцентував, що Міністерство економіки не припиняє оформлення наказів про бронювання військовозобов’язаних, які не мали відстрочки станом на 7 травня. Бронювання таких військовозобов’язаних відбувається відповідно до чинного законодавства.

Наразі також триває робота над оновленням і вдосконаленням бронювання. Зокрема, Уряд працює над діджиталізацією механізмів, запровадженням збалансованої системи бронювання, яка враховувала б наявні безпекові виклики й одночасно забезпечувала стабільне функціонування економіки.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

agroconf.org

Схожі новини
  • Генштабу ЗСУ доручено завершити процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня
  • Чинні відстрочки від призову працівників підприємств продовжено на місяць, — рішення Уряду
  • Уряд оптимізував процедуру бронювання: тепер воно відбуватиметься у стислі терміни
  • Термін бронювання військовозобов’язаних продовжено ще на місяць
  • Кабінет Міністрів продовжив дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.