Аграрний тиждень. Україна
» » Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству
» » Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству

Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству


Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству

Для сільськогосподарських виробників, які займаються органічним виробництвом, стартує програма екстреної допомоги органічному агросектору в Україні. Мета - компенсація витрат агровиробникам на сертифікацію у 2024 році. Програма ініційована Німецьким Фондом майбутнього для сільського господарства.

Участь у програмі можуть взяти малі оператори з оброблюваною площею до 100 га сільськогосподарських угідь, або 10 га ягідників або 1 га тепличної площі. Виробники, які ще не сертифіковані як органічні, але вже уклали з органом сертифікації договір на проведення сертифікації, також можуть подавати заявку.

Сума підтримки для кожного відповідного сільськогосподарського виробника встановлюється на рівні фактичних витрат на органічну сертифікацію, але не більше 1200 євро.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму та подати заявку на компенсацію вартості органічної сертифікації у 2024 році можна за посиланням: http://surl.li/hmuptu

Заявки приймаються до 21 липня 2024 року.

Довідково: Німецький Фонд майбутнього для сільського господарства – це німецький неприбутковий фонд, який підтримує проекти, спрямовані на зміцнення та захист органічного сільського господарства. З березня 2022 року спільно з проектом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) допомагають українським органічним сільськогосподарським виробникам, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію росії проти України.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

agroconf.org

Схожі новини
  • ФАО надасть українським фермерам насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії
  • Підтримка малих і середніх сертифікованих органічних операторів, які реалізують свою продукцію в Україні, шляхом компенсації витрат на органічну сертифікацію
  • Агровиробники можуть подати заявку через ДАР на програми підтримки від ФАО
  • В Україні планують виділити держпідтримку на сертифікацію органічного виробництва
  • «Органічний» Закон: В Україні буде створено Реєстр виробників органічної продукції

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.