Стартувала четверта хвиля грантової програми “Сміливі” для українських ветеранів, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів родин учасників бойових дій, ветеранів, полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників і захисниць, які хочуть розвивати власний бізнес та отримати нові знання у сфері підприємництва й агротехнологій.
Проект, створений у 2022 році завдяки партнерству Райффайзен Банку та агропромходингу «Астарта-Київ», включає освітню, фінансову та практичну допомогу для розвитку малого бізнесу в Україні. З 2024 року до співпраці долучилась група компаній Vodafone Україна. Партнером із впровадження є благодійний фонд «Повір у себе».
Четверта хвиля проекту, який вже допоміг 167 українським підприємцям реалізувати свій потенціал, стартує за участі нового партнера – Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, та з ще більш амбітним планом підтримки тих, хто, попри війну, втрати чи сумніви готовий перетворити власні ідеї на реальний бізнес.
50 переможців проекту отримають:
Програма охоплює сім областей України, де створено всі умови для контролю та моніторингу реалізації проєкту: Вінницьку, Житомирську, Полтавську, Тернопільську, Харківську, Хмельницьку та Чернігівську.
Головна мета «Сміливих 4.0» — соціально-економічне залучення ветеранів та їхніх родин, зокрема родичів полонених, зниклих безвісти чи загиблих захисників, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни; створення нових робочих місць і розвиток перспективних бізнесів, що сприятиме зміцненню економіки та самозарадності громад під час війни та у період післявоєнного відновлення. Програма покликана допомогти долати бар’єри професійного розвитку та самореалізації, пов’язані з браком ресурсів або знань.
Програма «Сміливі» з моменту свого створення стала поштовхом для розвитку малого підприємництва в Україні, відкриваючи можливості для реалізації бізнес-ідей навіть тим, хто раніше не мав досвіду в цій сфері. Завдяки грантовій допомозі, переможці проєкту отримують не лише фінансові ресурси, але й унікальні знання та практичний досвід, необхідні для ефективного планування та управління бізнесом. Грантовий фонд попередніх трьох хвиль склав понад 11 млн грн. Серед історій успіху: родини ветеранів і військових, які запустили аграрні стартапи, підприємці, що відкрили переробні підприємства, та навіть новачки у бізнесі, які реалізували свої перші проєкти.
Щоб подати заявку, достатньо заповнити форму до 18:00 20 січня 2025 року.
Детальну інформацію про умови участі у проєкті та контактну інформацію ви знайдете за посиланням.
ІЦ УАК за матеріалами прес-центру "Астарти"
agroconf.org