Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Україна на 65% збільшила імпорт сівалок у першому півріччі
АТУ»Новини»Україна на 65% збільшила імпорт сівалок у першому півріччі

Україна на 65% збільшила імпорт сівалок у першому півріччі

01 серпень, Розділ Новини, переглядів 4 399

Ринок сільськогосподарського обладнання в Україні продемонстрував у І півріччі 2012 р. незначне (5-10%) зростання порівняно з аналогічним періодом 2011 р. Про це УНН повідомили у прес-службі асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" .

Так, спостерігалося зростання частки грунтообробного обладнання на ринку с/г техніки, викликане істотним збільшенням обсягів імпорту сівалок (зростання 65%), культиваторів і дискових борін (близько 20% по кожній позиції), а також зменшенням за аналізований період приблизно на 30% імпорту зернозбиральних комбайнів, частка яких серед машин для збирання та обмолоту сільськогосподарських культур становить понад 70%.





Схожі новини
  • Попереду – ґрунтообробне обладнання
  • В Україні ринок сільськогосподарського обладнання в 2011 р. зріс на 80%
  • Імпорт цільномолочної продукції до України поступово знижуватиметься – УКАБ
  • Експерт каже, що Україна збільшуватиме імпорт сирів
  • Україна зменшила імпорт свинини на 5,5%

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.