Аграрний тиждень. Україна
» » Краще спортивне село - на Вінниччині

Краще спортивне село - на Вінниччині

З 12 по 13 жовтня 2012 року на Івано-Франківщині в смт Ворохта проходили Всеукраїнські фінальні змагання на звання «Краще спортивне село» серед сільських та селищних рад України, присвяченні Року спорту та здорового способу життя.
    У змаганнях взяли участь 408 чоловік з більш ніж 50 команд 24 областей України та АР Крим. Призи виборювали у таких видах спорту: гирьовий спорт, перетягування канату, волейбол, футбол, шашки, теніс настільний. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, учасники змагань в чесній безкомпромісній боротьбі виборювали перемогу.
    Переможцями та призерами у загальнокомандному заліку стали команда Вінниччини, друге місце посіла команда Одещини, третє призове місце виборола команда Тернопільщини. Перший заступник голови Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Власенко М.П. та директор НСБ «Україна» Вінтоняк М.І. привітали учасників змагань та побажали подальших спортивних перемог.
    Всіх учасників було нагороджено кубками та медалями.
    13 жовтня 2012 року відбулось урочисте закриття змагань.