Аграрний тиждень. Україна
» » З 15 грудня на сільськогосподарських ярмарках столиці можна буде придбати новорічні ялинки
» » З 15 грудня на сільськогосподарських ярмарках столиці можна буде придбати новорічні ялинки

З 15 грудня на сільськогосподарських ярмарках столиці можна буде придбати новорічні ялинки


У Києві розпочали роботу відділи з реалізації ялинкових і карнавальних прикрас, новорічних сувенірів та штучних ялинок. Практично в усіх магазинах міста вже можна придбати святкову продукцію. Про це повідомляють у головному управлінні внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення Київської міської державної адміністрації.

А з 15 грудня у столиці розпочнуть роботу 120 спеціально облаштованих майданчиків із продажу натуральних ялинок. Ці пункти працюватимуть на території ринків та стаціонарних закладів торгівлі з 15 до 31 грудня включно.

З метою зниження роздрібних цін на ялинки, як і в попередні роки, буде організовано продаж натуральних ялинок безпосередньо з лісгоспів на районних суботніх сільськогосподарських ярмарках у всіх районах столиці 15, 22 та 29 грудня.

Важлива інформація для споживачів: до продажу надходитимуть ялинки з чіпами, без яких дерева вважатимуться незаконно зрубленими. А за пластиковою биркою зі штрих-кодом можна буде дізнатися звідки дерево походить та переконатися в законності його заготівлі.

Схожі новини
  • Держпідприємства Прикарпаття уже реалізували понад 21 тис. новорічних ялинок
  • 6 грудня відбудеться брифінг голови Держлісагентства та прес-тур для ЗМІ
  • У Києві близько 2 тисяч продовольчих магазинів, кожен шостий – супермаркет
  • У Києві відбудеться 19 сільськогосподарських ярмарків
  • "Лісник" Януковича продаватиме ялинки по 50 гривень за штуку

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.