Аграрний тиждень. Україна
» » » Огляд експозицій "Агро 2008"
» » » Огляд експозицій "Агро 2008"

    Огляд експозицій "Агро 2008"


    ТЕХНІКА, ЩО НАГОДУЄ

    Спільне голландсько-українське підприємство «Верват-Україна» презентувало на ювілейній ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2008» окрім бурякозбиральних комбайнів ще й унікальну техніку фірми “Schuitemaker” для збирання та приготування кормів. Детальніше про це розповів директор «Верват-Україна» Олег Цісарук: «На перший погляд цей бункер точного подрібнення нагадує звичайний причеп. Але достатньо його причепити до трактора, й він зможе підібрати як свіжі зелені трави, скажімо, силос, так і сухі. Далі він все ретельно подрібнить й вивантажить до силосної ями або складе в скирду. Таким чином три функції поєднані в одну. Не доведеться витрачати зайві енергоносії, сили, техніку, час, щоб завантажити, розвантажити, подрібнити, укласти. Адже це кормороздавальники-подрібнювачі. Вони «навчені», скажімо, певну порцію сіна підняти у свій бункер, подрібнити, змішати з різноманітними добавками відповідно до раціону. Потім цю машину можна трактором затягти до приміщення, де утримується худоба, й вона автоматично та рівномірно видасть поживну суміш тваринам. І не доведеться (як це досі прийнято в деяких господарствах) жінкам брати вила, лопати, відра, вози й тягати туди-сюди то сіно, то концентровані корми.

    До речі, ця компактна новітня техніка є вдвічі-втричі дешевшою, ніж традиційна. Із гарантійним і сервісним обслуговуванням проблем не виникатиме. У нас є облаштований за всіма цивілізованими критеріями сервісний центр із сучасним обладнанням, є мобільні сервісні бригади, що оперативно виїздять на місце, аби надати якісну технічну допомогу».  

      

    БУДИНКИ ДЛЯ ПЕРЕПЕЛІВ

    Попри песимістичні прогнози, що от-от ніби настане колапс українського птахівництва, поголів’я, зокрема, курей в господарствах нашої держави невпинно зростає.  До речі, кількість несучок протягом перших трьох місяців поточного року зросла майже на мільйон. А до кінця 2008 очікується, що українські кури знесуть яєць на 1 мільярд й 200 мільйонів більше. Динамічно розвиваються й інші напрями птахівництва. Й у багатьох великих і маленьких господарів виникає питання, як компактно розмістити птицю, щоб і чисто було птаству й комфортно, адже саме від умов утримання залежить продуктивність поголів’я. ВАТ «Завод «Ніжинсільмаш» має досвід виробництва різноманітного обладнання для птахівництва вже понад 45 років.  Ми зустрілися з головою правління цього підприємства Віктором Писаренком на ювілейній ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2008» й попросили розповісти про експозицію «Ніжинсільмашу».

    «Минулого року, - повідомив Віктор Миколайович, - ми освоїли виробництво обладнання для утримання перепелів, адже розведення цих птахів набуло чималого розмаху. Це устаткування разом з іншими новинками представлене в нашій експозиції. Таке обладнання не має аналогів у країнах СНД та в Європі. Перепели компактно й комфортно утримуються в багатоярусних клітках. Тут є автоматизована бункерна (мобільна) роздача корму, поярусне, стрічкове видалення посліду, ніпельна система напування, автоматизована система збирання яєць.    ВАТ «Завод «Ніжинсільмаш» виготовляє таку кліткову перепелину ферму як для великих, так і невеликих приміщень. А приблизно через півтора року вкладені в це обладнання кошти окупляться. Фермерам та приватним підприємцям пропонуємо набір з декількох секцій. В одній 5-ти ярусній клітковій секції можна розмістити 600 перепелів, хоча її розміри можна варіювати. Кліткові комплекти для перепелів нашого виробництва користуються попитом не лише в Україні, а й у Молдові. Вже укладені договори на постачання цих конструкцій в господарства Росії, Білорусі, Узбекистану».  


    СОНЯШНА УКРАЇНА

    Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) засновано на зорі реформ в аграрному секторі України задля того, щоб забезпечити реорганізовані господарства сортами й гібридами сільгоспкультур, що надають змогу отримувати стабільні й високі врожаї за різних кліматичних умов.

    У звязку зі збільшенням посівних площ під соняшник, Інститут отримав державне замовлення, зокрема, на створення ультраранніх гібридів даної культури. Про результати роботи науковців цього авторитетного закладу розповів його директор, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського державного аграрного університету, доктор біологічних наук, професор Федір Парій: «Цього року вже реалізовано в Україні понад 600 тонн насіння селекції ВНІСу. Найбільшим попитом користуються гібриди Українське Сонечко, Український F1, Сонячний настрій, Заграва. Наше насіння районоване, дає змогу отримувати більші врожаї, ніж імпортоване. І ми маємо з чим успішно виходити на світові ринки. До речі, Туреччина вже уклала з нами попередні контракти на постачання насіння. Насіння ВНІСу вже подане до реєстрів Росії та Молдови.»

    Генеральний директор ПП «Терра-Юг», підприємства, що має ексклюзивне право на вирощування та реалізацію насіння ВНІСу, Георгій Димитров додав: «Ювілейна ХХ Міжнародна виставка-ярморок «АГРО-2008» має непересічне значення для розвитку аграрного сектору України, для просування продукції вітчизняного АПК на світові ринки, для обміну досвідом успішного хазяйнування, для пошуку ділових партнерів й укладання контрактів. До речі, саме під час цієї виставки нас «знайшли» господарства з Білорусі, вони зацікавились нашими гібридами й висловили побажання розповсюдити їх у себе. І в нас є сорти, що підходять для цієї країни. Отже, сорти ВНІСу можна успішно вирощувати не тільки на Півдні, але й на Півночі. Наші гібриди вже випробовуються і в Росії – це  Ульяновська область і Підмосков’я».


    ОРГАНІЧНО, БЕЗПЕЧНО, КОРИСНО

    Зважаючи на актуальність розвитку органічного виробництва в цивілізованих країнах світу та в Україні, чимало вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції знайшли спільну мову й об’єдналися в Асоціацію учасників органічного виробництва «БІОЛан Україна». Кожного року число господарств, що вирощують екологічно чисту продукцію, зростає, і сьогодні їх вже 35.

    «Щоб мати статус «органічного», господарство має отримати відповідний сертифікат, - розповідає генеральний менеджер «БІОЛан Україна» Катерина Малькова. - Отже, ретельно перевіряється весь ланцюжок виробництва й переробки продукту, як то кажуть, від лану до столу. Досліджується ґрунт на наявність хімії. Зазначу, що підживлювати землю дозволяється тільки органічними добривами. Забороняється використовувати будь-які речовини хімічного захисту рослин. І переробник має бути також сертифікований. Зрозуміла річ, про штучні домішки не може бути й мови.

    Що стосується нашої асоціації, всі органічні господарства, що до неї належать, мають відповідні сертифікати. Ми знаємо всю історію походження продукції цих господарств. Як ви бачите, на упаковці є відповідне маркування. Отже органічні продукти легко відрізнити від інших. І їх щороку більшатиме, адже споживач сам підштовхуватиме виробника до екологічно чистого способу виробництва. Люди хочуть знати, що саме вони споживають. І вибиратимуть не «кота в мішку», а чисту, безпечну, корисну продукцію.» 


    ОБ’ЄДНАННЯ ЗАРАДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ

    Коли виробники вітчизняної сільгосптехніки згуртовуються навколо спільної мети – докорінно переоснастити виробництво – це є доброю ознакою того, що недалекі ті часи, коли доступної та якісної техніки на селі буде вдосталь. На ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «Агро-2008» товариства НВП «БілоцерківМАЗ», «Херсонський машинобудівний завод» разом з «Львівсільмаш» невипадково представили свою продукцію на спільному майданчику. Ці підприємства об’єдналися заради нарощування випуску якісної сільськогосподарської техніки, залучивши свої інженерні та виробничі потенціали.

    «Метою є нарощування обсягів виробництва, розширення та оновлення модельного ряду сільгосптехніки, – повідомив голова об’єднання товариств Олександр Олійник і далі підкреслив, - проте головним залишається підвищення якості продукції. Наші аграрії зможуть придбати складну сільгосптехніку товариств, адже в переліку машин із державною 30% компенсацією херсонські комбайни «Славутич», ґрунтообробні агрегати АГ, УДА і МАГ, кормозбиральна техніка «Рось-2» та подрібнювачі ПМ. При закупівлі вони коштуватимуть значно дешевше, ніж аналогічні імпортні. Та й тепер їх буде більше. Скажімо, цього року ми плануємо випустити 265 «Славутичів», сотні кормозмішувачів, розкидачів добрив, прес-підбирачів та іншої сільгосптехніки» .

    Водночас підприємства разом з «Гомсільмаш» (Білорусь) почали спільне складання комбайнів «Палессе». До кінця року заплановано зібрати 200 одиниць. У майбутньому передбачається налагодження співробітництва з фінською компанією «Sampo Rosenlew». Отже, крок за кроком – до високої мети.


     

         

       

     

       

     






    Схожі новини
  • На варті здоров'я - «БІОЛан Україна»
  • Фабрики здоров’я від «Ніжинсільмашу»
  • У конкурентній боротьбі головне - якість продукції
  • Інформація щодо проведення технічної експозиції на ХІХ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2007»
  • АГРО-2007

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Огляд експозицій "Агро 2008"


ТЕХНІКА, ЩО НАГОДУЄ

Спільне голландсько-українське підприємство «Верват-Україна» презентувало на ювілейній ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2008» окрім бурякозбиральних комбайнів ще й унікальну техніку фірми “Schuitemaker” для збирання та приготування кормів. Детальніше про це розповів директор «Верват-Україна» Олег Цісарук: «На перший погляд цей бункер точного подрібнення нагадує звичайний причеп. Але достатньо його причепити до трактора, й він зможе підібрати як свіжі зелені трави, скажімо, силос, так і сухі. Далі він все ретельно подрібнить й вивантажить до силосної ями або складе в скирду. Таким чином три функції поєднані в одну. Не доведеться витрачати зайві енергоносії, сили, техніку, час, щоб завантажити, розвантажити, подрібнити, укласти. Адже це кормороздавальники-подрібнювачі. Вони «навчені», скажімо, певну порцію сіна підняти у свій бункер, подрібнити, змішати з різноманітними добавками відповідно до раціону. Потім цю машину можна трактором затягти до приміщення, де утримується худоба, й вона автоматично та рівномірно видасть поживну суміш тваринам. І не доведеться (як це досі прийнято в деяких господарствах) жінкам брати вила, лопати, відра, вози й тягати туди-сюди то сіно, то концентровані корми.

До речі, ця компактна новітня техніка є вдвічі-втричі дешевшою, ніж традиційна. Із гарантійним і сервісним обслуговуванням проблем не виникатиме. У нас є облаштований за всіма цивілізованими критеріями сервісний центр із сучасним обладнанням, є мобільні сервісні бригади, що оперативно виїздять на місце, аби надати якісну технічну допомогу».  

  

БУДИНКИ ДЛЯ ПЕРЕПЕЛІВ

Попри песимістичні прогнози, що от-от ніби настане колапс українського птахівництва, поголів’я, зокрема, курей в господарствах нашої держави невпинно зростає.  До речі, кількість несучок протягом перших трьох місяців поточного року зросла майже на мільйон. А до кінця 2008 очікується, що українські кури знесуть яєць на 1 мільярд й 200 мільйонів більше. Динамічно розвиваються й інші напрями птахівництва. Й у багатьох великих і маленьких господарів виникає питання, як компактно розмістити птицю, щоб і чисто було птаству й комфортно, адже саме від умов утримання залежить продуктивність поголів’я. ВАТ «Завод «Ніжинсільмаш» має досвід виробництва різноманітного обладнання для птахівництва вже понад 45 років.  Ми зустрілися з головою правління цього підприємства Віктором Писаренком на ювілейній ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2008» й попросили розповісти про експозицію «Ніжинсільмашу».

«Минулого року, - повідомив Віктор Миколайович, - ми освоїли виробництво обладнання для утримання перепелів, адже розведення цих птахів набуло чималого розмаху. Це устаткування разом з іншими новинками представлене в нашій експозиції. Таке обладнання не має аналогів у країнах СНД та в Європі. Перепели компактно й комфортно утримуються в багатоярусних клітках. Тут є автоматизована бункерна (мобільна) роздача корму, поярусне, стрічкове видалення посліду, ніпельна система напування, автоматизована система збирання яєць.    ВАТ «Завод «Ніжинсільмаш» виготовляє таку кліткову перепелину ферму як для великих, так і невеликих приміщень. А приблизно через півтора року вкладені в це обладнання кошти окупляться. Фермерам та приватним підприємцям пропонуємо набір з декількох секцій. В одній 5-ти ярусній клітковій секції можна розмістити 600 перепелів, хоча її розміри можна варіювати. Кліткові комплекти для перепелів нашого виробництва користуються попитом не лише в Україні, а й у Молдові. Вже укладені договори на постачання цих конструкцій в господарства Росії, Білорусі, Узбекистану».  


СОНЯШНА УКРАЇНА

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) засновано на зорі реформ в аграрному секторі України задля того, щоб забезпечити реорганізовані господарства сортами й гібридами сільгоспкультур, що надають змогу отримувати стабільні й високі врожаї за різних кліматичних умов.

У звязку зі збільшенням посівних площ під соняшник, Інститут отримав державне замовлення, зокрема, на створення ультраранніх гібридів даної культури. Про результати роботи науковців цього авторитетного закладу розповів його директор, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського державного аграрного університету, доктор біологічних наук, професор Федір Парій: «Цього року вже реалізовано в Україні понад 600 тонн насіння селекції ВНІСу. Найбільшим попитом користуються гібриди Українське Сонечко, Український F1, Сонячний настрій, Заграва. Наше насіння районоване, дає змогу отримувати більші врожаї, ніж імпортоване. І ми маємо з чим успішно виходити на світові ринки. До речі, Туреччина вже уклала з нами попередні контракти на постачання насіння. Насіння ВНІСу вже подане до реєстрів Росії та Молдови.»

Генеральний директор ПП «Терра-Юг», підприємства, що має ексклюзивне право на вирощування та реалізацію насіння ВНІСу, Георгій Димитров додав: «Ювілейна ХХ Міжнародна виставка-ярморок «АГРО-2008» має непересічне значення для розвитку аграрного сектору України, для просування продукції вітчизняного АПК на світові ринки, для обміну досвідом успішного хазяйнування, для пошуку ділових партнерів й укладання контрактів. До речі, саме під час цієї виставки нас «знайшли» господарства з Білорусі, вони зацікавились нашими гібридами й висловили побажання розповсюдити їх у себе. І в нас є сорти, що підходять для цієї країни. Отже, сорти ВНІСу можна успішно вирощувати не тільки на Півдні, але й на Півночі. Наші гібриди вже випробовуються і в Росії – це  Ульяновська область і Підмосков’я».


ОРГАНІЧНО, БЕЗПЕЧНО, КОРИСНО

Зважаючи на актуальність розвитку органічного виробництва в цивілізованих країнах світу та в Україні, чимало вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції знайшли спільну мову й об’єдналися в Асоціацію учасників органічного виробництва «БІОЛан Україна». Кожного року число господарств, що вирощують екологічно чисту продукцію, зростає, і сьогодні їх вже 35.

«Щоб мати статус «органічного», господарство має отримати відповідний сертифікат, - розповідає генеральний менеджер «БІОЛан Україна» Катерина Малькова. - Отже, ретельно перевіряється весь ланцюжок виробництва й переробки продукту, як то кажуть, від лану до столу. Досліджується ґрунт на наявність хімії. Зазначу, що підживлювати землю дозволяється тільки органічними добривами. Забороняється використовувати будь-які речовини хімічного захисту рослин. І переробник має бути також сертифікований. Зрозуміла річ, про штучні домішки не може бути й мови.

Що стосується нашої асоціації, всі органічні господарства, що до неї належать, мають відповідні сертифікати. Ми знаємо всю історію походження продукції цих господарств. Як ви бачите, на упаковці є відповідне маркування. Отже органічні продукти легко відрізнити від інших. І їх щороку більшатиме, адже споживач сам підштовхуватиме виробника до екологічно чистого способу виробництва. Люди хочуть знати, що саме вони споживають. І вибиратимуть не «кота в мішку», а чисту, безпечну, корисну продукцію.» 


ОБ’ЄДНАННЯ ЗАРАДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Коли виробники вітчизняної сільгосптехніки згуртовуються навколо спільної мети – докорінно переоснастити виробництво – це є доброю ознакою того, що недалекі ті часи, коли доступної та якісної техніки на селі буде вдосталь. На ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «Агро-2008» товариства НВП «БілоцерківМАЗ», «Херсонський машинобудівний завод» разом з «Львівсільмаш» невипадково представили свою продукцію на спільному майданчику. Ці підприємства об’єдналися заради нарощування випуску якісної сільськогосподарської техніки, залучивши свої інженерні та виробничі потенціали.

«Метою є нарощування обсягів виробництва, розширення та оновлення модельного ряду сільгосптехніки, – повідомив голова об’єднання товариств Олександр Олійник і далі підкреслив, - проте головним залишається підвищення якості продукції. Наші аграрії зможуть придбати складну сільгосптехніку товариств, адже в переліку машин із державною 30% компенсацією херсонські комбайни «Славутич», ґрунтообробні агрегати АГ, УДА і МАГ, кормозбиральна техніка «Рось-2» та подрібнювачі ПМ. При закупівлі вони коштуватимуть значно дешевше, ніж аналогічні імпортні. Та й тепер їх буде більше. Скажімо, цього року ми плануємо випустити 265 «Славутичів», сотні кормозмішувачів, розкидачів добрив, прес-підбирачів та іншої сільгосптехніки» .

Водночас підприємства разом з «Гомсільмаш» (Білорусь) почали спільне складання комбайнів «Палессе». До кінця року заплановано зібрати 200 одиниць. У майбутньому передбачається налагодження співробітництва з фінською компанією «Sampo Rosenlew». Отже, крок за кроком – до високої мети.


 

     

   

 

   

 






Схожі новини
  • На варті здоров'я - «БІОЛан Україна»
  • Фабрики здоров’я від «Ніжинсільмашу»
  • У конкурентній боротьбі головне - якість продукції
  • Інформація щодо проведення технічної експозиції на ХІХ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2007»
  • АГРО-2007

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.