На території колишньої ВДНГ відвирувала «Київська осінь» - осінній ярмарок, який традиційно у кінці вересня – на початку жовтня проводить Міністерство аграрної політики України.
Цього разу виставку-ярмарок відкрили заступник міністра аграрної політики України Максим Мельничук і віце-президент Національної академії аграрних наук України Валерій Адамчук. Вітаючи присутніх і учасників заходу з відкриттям «Київської осені», Максим Дмитрович передав усім вітання від міністра й підкреслив, що «сільське господарство, АПК є основним вектором, який задовольняє потреби людей у продуктах харчування, до того ж, не забуваючи виробляти їх високоякісними і смачними. І саме під час подібних осінніх ярмарків городяни можуть закуповувати сільгосппродукцію безпосередньо у виробника. Ярмарок також – це те місце, де можна реально побачити здобутки аграріїв й переконатися, що наша країна – потужна аграрна держава».
Цьогоріч ярмарок розмістився у павільйонах №№4, 8, 10 і на відкритих майданчиках. За даними організатора-розпорядника, це склало понад 6 тис. кв. метрів. У рамках виставки працювали спеціалізована виставка “Насіння України”, виставка малогабаритної техніки для особистих селянських і фермерських господарств. Відбулися кущові дні регіонів (захід-схід, північ-південь, центр (Київ-Київська область) з презентацією відомих товарних знаків і торгових марок.
1200 учасників демонстрували й продавали продукцію рослинництва, овочі й фрукти у свіжому та консервованому вигляді, саджанці, насіння, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, обладнання та інструменти для сільськогосподарського будівництва з урахуванням архітектури сільського та приміського будівництва. Також кияни змогли придбати за доступними цінами рибну продукцію, вироби харчової, м’ясної, молочної та борошномельно-круп’яної промисловості, лікеро-горілчані вироби, пиво, безалкогольні напої, мінеральні води, а також багато іншої різної продукції.
Фермерам і аграріям пропонували спецодяг, техніку і обладнання, малогабаритну техніку та обладнання, автомобілі й запчастини, садово-городній інвентар, обладнання для виробництва, зберігання та переробки зернових, зернобобових та олійних культур тощо.
У павільйоні №10 свої досягнення продемонстрували науково-дослідні інститути Національної академії аграрних наук. Вони пропонували до впровадження власні, районовані, високопродуктивні сорти культур і раціональні технології, які базуються на технічних комплексах вітчизняного виробництва.
В експозиції регіонів, яка була організована обласними держадміністраціями, підприємства-учасники представили продукти харчування (рибну продукцію, вироби харчової, молочної, борошномельно-круп’яної промисловості; лікеро-горілчані вироби, коняки, вина, пиво і
багато іншого), засоби захисту рослин, саджанці, різноманітне обладнання для сільського господарства.
Найпотужніше була представлена аграрна Київщина. Її експозиція працювала у павільйоні №8.
В рамках виставки-ярмарку проводилися презентації та дегустації різноманітної продукції. Було багато культурно-масових заходів, концертів народної самодіяльності, конкурсів, працювали ресторани національної та домашньої кухні.