ТОВ НВП "Білоцерківмаз" отримало золоту медаль та диплом за найкращу розробку у номінації „За виробництво високоефективної сільськогосподарської техніки”. Нагороду вручив Юрій Мельник – міністр аграрної політики України..
В рамках ХХ-ї ювілейної міжнародної виставки-ярмарку “АГРО- 2008”, що пройшла в місті Києві 10-13 червня 2008 року, відбувся конкурс на кращу продукцію, технологію, наукову розробку, послугу. Золотою медаллю відзначили агрегати ґрунтообробні дискові навісні типу АГ.
Ці агрегати гармонійно поєднують в собі функції плуга, лущильника, культиватора і дискової борони. Вони забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив й післяжнивних залишків, що підвищує стійкість ґрунту до ерозійних процесів і збільшує його здатність поглинання вологи.
Призначені для обробки ґрунтів усіх типів на глибину 4- 18 см човниковим способом, створюють оптимальну природну структуру ґрунту для росту рослин і прикочують верхній шар ґрунту для збереження ґрунтової вологи.
Характерною конструктивною особливістю цих знарядь є наявність інтегрального диска, що забезпечує високий рівень ККД, значно знижує енергоємність основного і поверхневого обробітку ґрунту, а також зменшує знос дисків у порівнянні з відвальними плугами. Диски здійснюють обертальні рухи з мінімальною силою тертя об ґрунт, вони встановлені під певним кутом атаки, осі їхнього обертання розташовані під кутом до горизонталі. Це забезпечує одночасне підрізування й нижнього оброблюваного шару ґрунту. При цьому енергоємність обробітку, а також зношування дисків цих агрегатів майже в 1,5 рази менше, ніж у важких класичних дискових борін. Істотним елементом у будові знаряддя є еластичні ущільнення підшипникових вузлів і захисні манжети трьохкромочні, що забезпечують гарантований високий ресурс агрегатів.
Ширина захвату агрегатів ґрунтообробних дискових 1,8; 2,1; 2,4; 2,7; 3,0.
Ці агрегати успішно допомагають аграріям обро***ти ґрунт в усіх куточках України, а також за її межами, а саме в Росії, Польщі, Болгарії, Словакії, Румунії, Чехії, Молдові та інших країнах.
Дану техніку можна придбати безпосередньо на підприємстві на умовах 30% державної компенсації, а також у дилерів.