Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»У 2012 році Львівщина виробила сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. грн.
АТУ»Новини»У 2012 році Львівщина виробила сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. грн.

У 2012 році Львівщина виробила сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. грн.

21 січень, Розділ Новини, переглядів 3 950

Як повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, у 2012 році в області було вироблено валової сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. грн., що на 0,4 млрд. грн. (4,6%) більше, ніж у 2011 році.

Зазначимо, що в галузі рослинництва цей показник зріс на 6,2%, а в галузі тваринництва на 2,3%. Минулого року було досягнуто найвищого за період незалежності валового виробництва зерна (1065,3 тис. т), картоплі (1830,8 тис. т) та овочів (471,3 тис. т), а у галузі тваринництва, вперше за останні 12 років, було зупинено зменшення поголів’я ВРХ та забезпечено його зростання на 5,7 тис. голів. Варто також додати, що індекс обсягів виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за минулий рік становив 108,6 %.

Проведення виваженої державної політики, яка проявилася у фінансовій підтримці за конкретними напрямками та проектами, дало змогу досягнути найвищого валового збору плодів і ягід (93,9 тис. т) за останні 12 років і закласти 215,3 га плодово-ягідних насаджень.





Схожі новини
  • Дохід від виробництва харчових продуктів та напоїв на Львівщині зріс на 89,3 %
  • На Львівщині досягнуто найбільшого валового виробництва сільгоспкультур за часи незалежності
  • На Житомирщині приріст виробництва валової продукції с/г становить 276 млн. грн
  • У першому півріччі 2012 році виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 7,4 %
  • В Україні майже на 10% зросли обсяги реалізації харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.