«Безпрецедентними для даного регіону» назвали темпи підготовки української електронної кадастрової системи та її впровадження фахівці Світового банку в офіційному документі за результатами вивчення функціонування Національної кадастрової системи, створення якої здійснювалося в рамках інвестиційного Проекту «Видача державних актів на право власності на землю та розвиток системи кадастру».
«Розробку системи, її тестування, приймання, міграцію даних і навчання користувачів було виконано менш ніж за три місяці. Менш як за п'ять місяців створено цифровий архів (включаючи сканування та індексування 16,8 мільйонів державних актів, та впровадження процедур сканування для документів, що надходять)».
Називаючи досягнуті результати «відмінним прикладом для регіону і в міжнародних масштабах», фахівці Світового банку наголошують, що «типовий досвід для даного регіону свідчить, що для розгортання системи зазвичай потрібно 3-5 років, для сканування паперових архівів – більш як 2-3 роки при меншій кількості відсканованих аркушів».
Директор Проекту Сергій Кубах зазначає, що ортофотоплани для електронного кадастру створено у 2008-2012 роках на основі аерофотозйомки 2007-2012 років, і «це найменший строк у Європі, який був використаний для створення картографічної основи кадастру в контексті найбільшої в Європі території держави (після Російської Федерації)».
«У рамках Проекту було складено визначені цільовим показником 600 000 кв. км сучасних карт, що охоплює практично 100% території України. Роботи з картографування у рамках Проекту було виконано в 24 областях, АР Крим і містах Києві та Севастополі, що повністю забезпечило Україну базовим картографуванням єдиної якості вперше після здобуття нею незалежності (насправді навіть раніше – з 1986 року): сучасними аерофотографіями, сучасними цифровими ортофотокартами у відповідному великому масштабі та цифровими Індексними кадастровими картами (ІКК), записаними і видимими у відповідному просторовому контексті приватизованими і впорядкованими земельними ділянками з присвоєними унікальними ідентифікаторами ділянок (кадастровими номерами)», - відзначає масштаби роботи, здійсненої на території України, у своєму документі Світовий банк.