Аграрний тиждень. Україна
» » Експорт української кукурудзи до кінця поточного маркетингового року може перевищити 14 мільйонів тонн
» » Експорт української кукурудзи до кінця поточного маркетингового року може перевищити 14 мільйонів тонн

Експорт української кукурудзи до кінця поточного маркетингового року може перевищити 14 мільйонів тонн


Експортний потенціал вітчизняної кукурудзи у поточному маркетинговому році підвищено до 14 мільйонів тонн. Наразі вже поставлено на зовнішні ринки понад 10 мільйонів тонн цієї культури. До кінця поточного маркетингового року планується експортувати ще 4,7 мільйона тонн цієї культури. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
«На сьогодні ситуація на внутрішньому ринку зернових культур є стабільною. Тому з огляду на світові ціни та достатні внутрішні баланси зернових, необхідно максимально розвантажити внутрішній ринок зерна. Зокрема, планується збільшити експорт зернових, насамперед, кукурудзи. Так, у поточному маркетинговому році поставки цієї культури на зовнішні ринки можуть сягнути 14 мільйонів тонн», − зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
Також очільник відомства поінформував, що наразі українські аграрії експортували 10,1 мільйона тонн кукурудзи. І до кінця маркетингового року може бути експортовано ще 4,7 мільйона тонн цієї культури.
«Загалом, до кінця маркетингового року ще може бути експортовано близько 6,6 мільйона тонн зернових», − зауважив Микола Присяжнюк.
Міністр поінформував, що станом на 19 березня Україна експортувала 19 мільйонів тонн зернових. Зокрема, 6,2 мільйона тонн пшениці, понад 2 мільйона тонн ячменю та 10,1 мільйона тонн кукурудзи.

Схожі новини
  • У поточному МР експорт зернових становитиме 24,4 мільйона тонн
  • З початку маркетингового року Україна експортувала 10 мільйонів тонн кукурудзи
  • З початку 2012/2013 маркетингового року Україна наростила експорт зерна на 5 мільйонів тонн
  • Україна експортувала майже 18 мільйонів тонн зернових
  • Україна наростила експорт кукурудзи на 21,5%

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.