Аграрний тиждень. Україна
» » У поточному МР експорт зернових становитиме 24,4 мільйона тонн
» » У поточному МР експорт зернових становитиме 24,4 мільйона тонн

У поточному МР експорт зернових становитиме 24,4 мільйона тонн


Прогноз експорту зерна у 2012/2013 маркетинговому році підвищено до 24,4 мільйона тонн. Зокрема, за рахунок збільшення експортного потенціалу кукурудзи. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
«Прогноз експорту зерна до кінця поточного маркетингового року ми збільшили до 24,4 мільйона тонн. І в основному це відбулося за рахунок збільшення прогнозу експорту кукурудзи. Її вітчизняні аграрії можуть поставити на зовнішні ринки ще 3,6 мільйона тонн на додаток до експортованих на сьогодні 10,4 млн тонн. Загалом у поточному маркетинговому році експортний потенціал кукурудзи визначено на рівні 14 мільйонів тонн, пшениці – 6,4 мільйона тонн, ячменю – 3,3 мільйона тонн, а також близько 640 тисяч тонн − жита та інших зернових», − зазначив Микола Присяжнюк.
Також очільник відомства зауважив, що Мінагрополітики постійно моніторить баланси зернових на внутрішньому ринку та ситуацію на зовнішньому, а також стан посівів озимих культур. І відповідно до цих розрахунків коригується обсяг експорту. Разом із тим, Міністр поінформував про експорт вітчизняних зернових станом на 19 березня.
«Україна вже поставила на зовнішні ринки понад 19 мільйонів тонн зерна. З початку березня вже експортовано 1 мільйон тонн. Загалом, аграрії вже експортували 6,2 мільйона тонн пшениці, 2 мільйона тонн ячменю, 10 мільйонів тонн кукурудзи», − уточнив Микола Присяжнюк.





Схожі новини
  • Експорт української кукурудзи до кінця поточного маркетингового року може перевищити 14 мільйонів тонн
  • З початку 2012/2013 маркетингового року Україна наростила експорт зерна на 5 мільйонів тонн
  • Україна експортувала майже 18 мільйонів тонн зернових
  • Україна наростила експорт кукурудзи на 21,5%
  • Україна експортувала 11,5 мільйона тонн зерна

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.